סייברוואן בוחנת אפשרות להנפקת או רישום מניות החברה בנאסד”ק

החברה קיבלה פניות ממספר גורמי השקעות אמריקאים לגבי השקעה במניות החברה ולאור רצונה להרחיב את פעילותה בחו"ל, הוחלט להקים ועדה שתבחן את היבטי ההנפקה או הרישום בנאסד"ק

חדשות ספונסר 24/03/2021 12:12

א+א- 1

חברת הטכנולוגיה סייברוואן, אשר פיתחה מערכת המספקת פתרון לבעיית היסח הדעת בנהיגה כתוצאה משימוש בטלפון סלולרי, הודיעה הבוקר לבורסה על כוונתה לבחון רישום או הנפקה בבורסת נאסד"ק בארה"ב.

 

מהחברה נמסר כי לאור פניות שהחברה קיבלה ממספר גורמי השקעות אמריקאים לגבי השקעה במניות החברה ובקשר עם רישום מניותיה בבורסת נאסד"ק ולאור רצון החברה להרחיב את פעילותה בחו"ל, החליט הדירקטוריון להקים ועדה בראשות יו"ר דירקטוריון החברה, מר יעקב טננבוים, מנכ"ל החברה, מר אורי גלבוע ודירקטורית חיצונית בחברה, גב’ מיכל מרום בריקמן, על מנת לבחון את היבטי ההנפקה ו/או הרישום בבורסת נאסד"ק, זאת בנוסף לרישום החברה למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

 

מערכת SaverOne נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר הנייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב בלבד עומדת על כ- 300 מיליארד דולר, כש- 25% מהתאונות קשורות לשימוש במכשיר הנייד בזמן נהיגה. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

 

שוק היעד הראשוני של החברה כולל ציי רכב מסחריים ופרטיים בהם תותקן מערכת החברה במטרה להפחית סיכונים ולהוריד עלויות בשל תאונות דרכים בהן מעורבים נהגיהם. לחברות ביטוח וליסינג וכן לחברות המנהלות ציי רכב יש עניין רב בהפחתת נזקים ועלויות כתוצאה מתאונות דרכים.

 

לפני כשבועיים הודיעה החברה כי חתמה על הסכם לאספקת והתקנת 51 מערכות Saverone לחברת פרונרי ישראל, חברה בבעלות משותפת של נסטלה העולמית וחברת R&R, אשר לפני כחצי שנה הייתה בין החברות הראשונות שהתחילו פיילוט עם סייברוואן, במסגרתו הותקנו 15 מערכות ברכבי החברה.

 

ההסכם עם פרונרי ישראל הוא ההסכם המסחרי השני של חברת סייברוואן, שהחלה לפני מספר חודשים בהתקנה מסחרית בקבוצת הלוגיסטיקה מילניום בה היא מתקינה 250 מערכות. כיום לחברה יש פיילוטים פעילים בין היתר בצה"ל, חברת החשמל, תנובה, פלסאון, הנסון ומ.א. אזורית בני שמעון, שגם הם מהווים פוטנציאל להסכמים מסחריים דומים.

 

לפני כחודשיים נכנסה החברה לראשונה לתחום התחבורה הציבורית כאשר חתמה על הסכם פיילוט עם חברת קווים והרחיבה את פעילותה בשוק הליסינג בעקבות חתימה על הסכם שיתוף פעולה חדש עם חברת Hertz, זאת לאחר שלפני כחמישה חודשים חתמה על הסכם דומה עם חברת אלדן.

 1. מניות בכתבה
 2. סייברוואן

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  ב טוב

  דובי לא מחזיק מהחב הזו זכותו ימים יגידו כרגע היא מאכזבת
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אורי עסיס 24/03/2021 10:23