קרדיט: depositphotos

האם הזינוק במניית מבנה מאותת על המשך המגמה העולה?

חברת מבנה פרסמה אמש (א’) את תוצאותיה השנתיים והמניה הגיבה בעליה שהוציאה לדרך תבנית טכנית חיובית

דובי קורן 22/03/2021 12:12

א+א-

חברת מבנה עוסקת בנדל"ן להשקעה ולתעשייה, משרד ומרכזיים מסחריים וייזום פרויקטים לבניה. החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 6.7 מיליארד שקל.

 

החברה פרסמה אתמול את התוצאות לרבעון הרביעי ולשנה כולה ויצאה קדימה מעל תבנית טכנית חיובית. היום יצאו 2 המלצות חיוביות על המניה האחת מלאומי פרטנרס ע"י האנליסט ברי גנדנשטיין ומחיר יעד של 9.8 שקל למניה. השנייה ע"י נדב ברקוביץ מבית ההשקעות IBI ומחיר יעד 9.9 שקלים למניה. היעדים שלי מעט צנועים יותר.

 

ניתוח טכני

המניה נסחרת בחודשים האחרונים בתוצרה מתכנסת בין רמת תמיכה סביב 750 נקודות למניה וקו מגמה יורדת שבלם את המניה כל פעם ברמה נמוכה יותר.

 

התבנית במהותה תבנית טכנית שלילית בשם "משולש דובי", אולם אתמול לאחר הדוחות ראינו פריצה של קו המגמה היורד כמו גם התנגדות נקודות סביב 780-790 נקודות למניה שבלמה את הנייר בשבועות האחרונים.

 

מבנה – גרף יומי

 

תבנית משולש אשר נפרצת בצורה הופכית לא פחות ולרוב אף יותר אמינה מתבנית המקור. יעד התבנית עומד על אזור של 900 נקודות למניה. כל נסיגה לטובת שפל עולה רק תשפר עמדות ותיתן אפשרות כניסה נוחה יותר למי שפספס את הפריצה הראשונית.

 

ירידה מתחת ל 760 תהיה שלילית ולמעשה תבטל את התבנית.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה