ד"ר גל אביב, מנכ"ל בלנדר טכנולוגיות פיננסיות קרדיט: סיון פרג'

בלנדר משיקה לראשונה בישראל שירות חוץ בנקאי לתשלום און ליין

תאפשר תשלום באמצעות הלוואה באתרי מסחר אלקטרוניים, ללא ניצול של מסגרת האשראי הקיימת בכרטיס האשראי ובבנק

חדשות ספונסר 17/03/2021 12:12

א+א-

חברת הפינטק בלנדר טכנולוגיות פיננסיות משיקה לראשונה בישראל פתרון סליקה חוץ בנקאי לתשלום בקנייה און ליין. החברה מציעה תוסף טכנולוגי חדש, פרי פיתוח החברה, שנועד להטמעה באתרי מסחר אלקטרוניים, ומהווה פתרון תשלום באמצעות הלוואה מהירה לרוכשים באתרי מסחר אלקטרוניים, תחת השם "Blender Checkout".

 

Blender Checkout דומה בנראות שלו לאפשרויות התשלום הקיימות באתרי המסחר האלקטרוניים השונים, כמו PayPal או כרטיסי האשראי השונים, אולם מאפשר מימון רכישת מוצר או שירות "בקליק" בתשלומים, וזאת באמצעות הלוואה בפלטפורמת בלנדר.

 

השימוש ב "Blender Checkout" יאפשר לרוכשים באתר החנות המציעה את התוסף, לבחור את הפריט אותו ירצו לרכוש, לגשת לסל הקניות ולבצע רכישה תוך פריסה לתשלומים, ללא ניצול של מסגרת האשראי הקיימת בכרטיס האשראי ובבנק. רוכשים אלו יקבלו הודעה בזמן אמת אם בקשתם למימון אושרה או נדחתה. כאשר מתקבל אישור למימון, יקבל אתר המסחר האלקטרוני את התשלום מבלנדר.

 

עלות ההלוואה הינה בהתאם להסכמים של בתי העסק עם בלנדר. עלות ממוצעת תעמוד על כ- 4 שקלים לכל 1,000 ₪, עם אפשרות של סבסוד עלות האשראי ללקוח על ידי בית העסק. פתרונות התשלום של בלנדר כבר פועלים במאות נקודות מכירה בישראל ולאור התרחבות פעילות ה- eCommerce בישראל שידרגה בלנדר את הפתרון גם לסחר אלקטרוני לאמצעי תשלום און ליין.

 

ד"ר גל אביב, מנכ"ל בלנדר טכנולוגיות פיננסיות: "אנו שמחים להביא לישראל את בשורת ה"Buy Now Pay Later", אחד התחומים הלוהטים עכשיו בעולם. תחום אותו מובילה חברת "Affirm" האמריקאית שהונפקה לאחרונה בנסד"ק.

 

סוף סוף, יוכלו בתי עסק להציע ללקוחותיהם אופציה לרכישת מוצרים יקרים יחסית, בעלות של אלפי או עשרות אלפי שקלים, באופן דיגיטלי, ידידותי ומיידי, ובתשלומים נוחים - ללא חסימה של מסגרת האשראי."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה