ברי גנדנשטיין, אנליסט בכיר בלאומי פרטנרס קרדיט: אורן דאי

המלצות אנליסטים

המלצת קניה: לאומי פרטנרס מעלה את ההמלצה למניית מליסרון עם אפסייד של כ-13.5%

"החברה נסחרת מתחת לשווי ההוגן שלה, בהתאם לתרחיש שלנו לגבי השפעת המשבר הנוכחי על תחומי המסחר והמשרדים."

מערכת ספונסר 14/03/2021 12:12

א+א-

ברי גנדנשטיין, אנליסט בכיר בלאומי פרטנרס, מגיב לדוחות מליסרון שפורסמו ביום חמישי וכותב כי "כצפוי, ברבעון הרביעי נרשמה ירידה חדה בהנבה לאור השפעת הסגרים, השפעה שתימשך גם לרבעון הראשון של 2021. עם זאת, שיעור הגביה גבוה ונתוני הפדיונות בזמן פתיחת החנויות טובים, כך שלהערכתנו ההשפעה העיקרית של המשבר די מוגבלת לתקופת הסגרים. אנו משאירים את התחזית שלנו לתחומי המסחר והמשרדים ללא שינוי, אך מורידים את שיעור ההיוון של התזרים לבעלי המניות- שיעור ההיוון מחושב בהתאם לשיעור המינוף, כאשר בעבר התחשבנו בירידה בשווי הנכסים. " עוד הוא מציין כי "להערכתנו, החברה נסחרת מתחת לשווי ההוגן שלה, בהתאם לתרחיש שלנו לגבי השפעת המשבר הנוכחי על תחומי המסחר והמשרדים."

 

עוד מוסיף גנדנשטיין כי "החברה הכריזה על אסטרטגיה עתידית הכוללת אופטימיזציה של פורטפוליו הנכסים הקיים, בעיקר ברמת תמהיל השוכרים, ומהלכים לחיזוק הקשר עם הקונים בנכסי המסחר. להערכתנו, התכנית מדגימה כי החברה מודעת לתחרות הצפויה מהמסחר אונליין והטיסות לחו"ל, ושמה לה כיעד מרכזי להתכונן לתחרות זו. בנוסף, החברה שואפת להשביח את זכויות הבניה הפוטנציאליות, וכן מעוניינת להתרחב לתחומי נדלן חדשים- בעיקר, דאטה סנטרס ולוגיסטיקה. להערכתנו מדובר בתהליך טבעי לחברה בסדר הגודל של מליסרון אשר מעוניינת להמשיך להתרחב ולשמור על מעמד מוביל, לשפר את ביזור שימושים ולמצות אפשרויות יזמות בתחומי הנדל"ן השונים."

 

גנדנשטיין מעלה את ההמלצה לקניה ואת מחיר היעד ל-206 ₪ למניה, מחיר המשקף אפסייד של כ-13.5%.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה