ניק לניר בראון, מנכ"ל איירטאצ' סולאר קרדיט: שי שחר

אנרגיה ירוקה

איירטאצ’ תמכור למשק אנרגיה רובוטים לניקוי פאנלים סולאריים

החברה תמכור רובוטים בסכום של עד 2.5 מיליון דולר, וצופה הכנסות של עד 5 מיליון דולר בשנים הבאות משירותי תפעול; איירטאצ’ השלימה בשבוע החולף הנפקה לציבור וגייסה כ-61 מיליון שקל

חדשות ספונסר 10/03/2021 12:12

א+א-

חברת איירטאצ’ סולאר, שהשלימה לאחרונה הנפקה ראשונית בבורסה בת"א (IPO), מעדכנת היום על חתימת הסכם מסגרת עם שותפות הנמצאת בבעלות חברת משק אנרגיה הציבורית, למכירה של רובוטים לניקוי יבש של פאנלים סולאריים לשדות בהיקף מצטבר של עד כ-300 מגה ואט. 

 

להערכת החברה, ההיקף הכספי של מכירת הרובוטים יגיע לעד כ-2.5 מיליון דולר. בנוסף, ההסכם כולל גם שירותי תפעול לעד כ-23 שנים אשר להערכת החברה עשויים להניב הכנסות נוספות בסכום כולל של עד כ-5 מיליון דולר ארה"ב, כך שההיקף הכולל של העסקה יצטבר לכ-7.5 מיליון דולר. משק אנרגיה הינה שותפה אסטרטגית של החברה, ומחזיקה בכ-3.5% מההון של איירטאצ’ (כ-4.7% בדילול מלא).

 

הצדדים סיכמו כי איירטאצ’ תספק ותתחזק עבור המזמין מערכות ניקוי רובוטיות עבור פרויקטים שונים הנמצאים בשלבי ייזום, הקמה או הפעלה, כאשר אופן ביצוע ההזמנות בפועל מצד משק אנרגיה יעשה על-ידי הוצאת צו תחילת עבודה עבור פרויקטים ספציפיים. כבר במעמד חתימת הסכם המסגרת הוצא צו תחילת עבודה ל-3 פרויקטים, בעבורם תקבל החברה תמורה של כ-358 אלף דולר. סכום זה אינו כולל את התמורה עבור שירותי התפעול והתחזוקה.

 

ניק לניר בראון, מנכ"ל איירטאצ’ סולאר: "אנו גאים לדווח היום על הסכם משמעותי נוסף, המצביע על היכולת של החברה לממש את הפוטנציאל העסקי שלה בשוק הסולארי הצומח. ההסכם עם משק אנרגיה הוא הוכחה שהמוצר של איירטאצ’ אטרקטיבי ללקוחות ונותן מענה מדויק לצרכיהם העסקיים.

 

מוצרי החברה נהנים מיתרונות יחסיים ומספקים פתרונות יעילים ואיכותיים ללקוחותיה, ואנו פועלים כדי להגדיל את מעגל הלקוחות שלנו בישראל ובחו"ל באמצעות הסכמים ארוכי טווח למכירת מוצרים ושירותים לשנים רבות".

 

איירטאצ’ סולאר גייסה כ-61 מיליון שקל בשבוע החולף כאשר השלימה הנפקה ראשונית לציבור (IPO). החברה, שהוקמה על ידי יניר אלוש המכהן כיו"ר, החלה את פעילותה ב-2017 והיא עוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ותחזוקה של פתרונות רובוטיים לניקוי יבש ללא מים, של פאנלים פוטו-וולטאים, המשמשים את שוק האנרגיה הסולארית. מטה הפעילות של החברה ומפעל הייצור ממוקמים באזור תעשייה הר טוב א’ בבית שמש, והיא פעילה ומוכרת את מוצריה ושירותיה בישראל ובהודו.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה