קרדיט: depositphotos

השוק תנודתי? מניית ויקטורי בתבנית טכנית מעניינת

מניית ויקטורי נסחרת מתחת לאזור התנגדות ומתבססת מתחתיו כבר תקופה. האם נראה חזרה פריצה וחזרה לרמות השיא?

דובי קורן 04/03/2021 12:12

א+א-

ויקטורי מפעילה רשת סופרמרקטים בפריסה ארצית. הרשת מפעילה כיום 58 סניפי סופרמרקטים ובנוסף החברה מוכרת באופן מקוון דרך אתר האינטרנט "ויקטורי אונליין" מניות החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.1 מיליארד שקל.

 

ניתוח טכני

הקורונה עשתה טוב לרשת ויקטורי שנהנתה מצמיחה עסקית וגם מצמיחה של ערך המניה. מניות החברה עלו מרמה של 5,000 נקודות, ברמות השפל של חודש מרץ בשנה שעברה ועד לשיא סביב 9,000 נקודות.

 

החל מחודש נובמבר האחרון המניה סובלת ממומנט שלילי שהחל בשבירה של קו מגמה עולה ותמיכה טכנית סביב 8,500 נקודות. המימוש האחרון במניה הביא לירידה לאזורים של 6,800-7,000 נקודות, בו נגעה פעמים בחודש דצמבר ובחודש ינואר.

 

ויקטורי – גרף יומי

 

אזור התנגדות טכני קיים סביב רמה של 7,800-7,870 נקודות בו פגשה המניה נבלמה מספר פעמים בחודשים האחרונים. פריצה של רמה זו יכול להביא לתחילת מומנטום במניה עם יעד תבנית לאזור של 8,500 נקודות, בשלב ראשון ויעד שני סביב 8,800 נקודות.

 

ירידה מתחת לאזור 7,350 נקודות בטווח הקצר תהיה שלילית ותבטל את התבנית החיובית הקיימת.

 

בהצלחה לסוחרים.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה