דוחות כספיים

אזורים Living מסכמת את 2020 עם רווח של 70 מיליון שקלים

ההון העצמי של הקרן צמח לכ-720 מיל’ ₪ כתוצאה מההנפקה לציבור והרווח שנוצר במהלך השנה; סך הנכסים עלה לכ-1.3 מיליארד שקלים

חדשות ספונסר 03/03/2021 14:33

א+א-

קרן הריט אזורים Living, מקבוצת אזורים, המתמחה בדיור להשכרה לטווח ארוך, פרסמה היום את תוצאותיה לשנת 2020, אותה היא מסכמת עם צמיחה בהיקף הפעילות.

 

ההון העצמי של הקרן צמח לכ-720 מיליון ₪ כתוצאה מההנפקה לציבור והרווח שיצרה במהלך השנה, במקביל רשמה הקרן גידול בסך הנכסים לכ-1.3 מיליארד שקלים ובהיקף יחידות הדיור בשלבי בשלות שונים לכ-1500 יח"ד. הרווח הנקי של הקרן הסתכם בכ-70 מיל’ ₪ המשקף תשואה על ההון של כ- 11% (ביחס להון לאחר ההנפקה). לקרן יתרות מזומנים של כ-280 מיליון ₪ המיועדות לעסקאות חדשות.

 

הרווח לשנת 2020 נובע בעיקרו מעליית שווי הוגן, בעקבות התקדמות הביצוע של הפרויקטים שבשלבי הקמה מתקדמים באור יהודה וראשון לציון. הפרויקטים בראשון לציון ובאור יהודה כוללים כ-600 יח"ד המיועדות להשכרה לטווח ארוך, שיווק הדירות החל בשבועות האחרונים והפרויקטים צפויים להתאכלס במהלך הקיץ הקרוב.

 

כיום, הפורטפוליו של החברה כולל 8 פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של כ-1,500 דירות, ביניהם פרויקט בשכונת ט"ז החדשה באשדוד שאוכלס לפני כשנתיים וחצי, שני פרויקטים שכאמור יצאו לאחרונה לשיווק בשכונות "בית בפארק" באור יהודה ו"הרקפות" בראשון לציון.

 

עוד פרויקט של החברה נמצא בשלבי תכנון ומיועד למגורי סטודנטים בשכונת פארק הים החדשה בבת ים, פרויקט נוסף שנרכש לפני כחודשיים בשכונת פארק הים בבת ים, פרויקט בשכונת כפר שלם בתל-אביב.

 

לקרן פרויקט בחיפה, המורכב מארבעה מתחמי משנה - שלושה מהם ממוקמים במתחם קמפוס הנמל בעיר התחתית בחיפה ואחד בשכונת בת גלים, וכן, פרויקט נוסף בשכונת אגמים החדשה באשקלון בו זכתה החברה במסגרת מכרז של החברה הממשלתית "דירה להשכיר". Living מבית אזורים מתכננת להרחיב את הפורטפוליו הקיים ושואפת להגיע להיקף פעילות של אלפי יח"ד.

 

ערן ענבים, מנכ"ל אזורים Living מסר: “אנו שמחים לסכם שנה ראשונה של פעילות הקרן אזורים LIVING כחברה ציבורית, במהלכה הרחבנו באופן משמעותי את בסיס הפעילות במטרה להגיע להיקף של אלפי יח"ד ומיצובה של הקרן כמובילת שוק הדיור להשכרה בישראל. כאשר כבר במהלך שנת 2021 תגיע הקרן למסה קריטית של מאות יח"ד מושכרות ומנוהלות.

 

אנו חווים צמיחה משמעותית בתחום הדיור להשכרה הקונצרני וגילוי עניין רב, הן מצד המשקיעים ושחקני הנדל"ן והן מצד קהל השוכרים אשר מתחיל לזהות את היתרונות המשמעותיים שדיור להשכרה קונצרני מייצר לו".

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה