מיזוגים ורכישות

אירודרום השלימה את רכישת SGC והפעילות הביטחונית של NPO

רועי דגני מנכ״ל ומייסד החברה: ״אירודרום מממשת את אסטרטגיית הצמיחה שלה ורוכשת שתי פעילויות מהותיות שירחיבו את פוטנציאל הצמיחה שלה לשווקים ויעדים חדשים"

חדשות ספונסר 01/03/2021 12:12

א+א-

חברת אירודרום המתמחה ביישום פתרונות ושירותים בתחום כלי הטיס הבלתי מאוישים השלימה את עסקאות רכישת הבעלות על חברת SGC ואת פעילותה הביטחונית של NPO. העסקאות צפויות להגדיל את הכנסות החברה, להרחיב את מעגל לקוחותיה ולאפשר לה להציע ללקוחותיה, הקיימים והעתידיים, שירותים ופתרונות נוספים, בין היתר טכנולוגים. כמו כן, החלו החברות בהגשת הצעות מחיר משותפות ללקוחותיהם.

 

עוד דווח, כי במסגרת השלמת העסקאות התקבלה אצל  SGC הזמנה מלקוח חדש. ההזמנה שהתקבלה היא בסכום שאינו מהותי לחברה, ובשלב זה מדובר על ביצוע פיילוט בלבד. 

 

במסגרת העסקאות, אירודרום רכשה את הבעלות המלאה בחברת SGC המתמחה בהעברת ידע, שירותים הנדסיים, הדרכה, תמיכה ושירותים טכניים ופיתוח אמצעי מציאות מועשרת, על ידי שימוש בטכנולוגיות מציאות רבודה (AR) ומציאות מדומה (VR), עם התמחות בתחום הביטחוני.

 

כמו כן רכשה את כל פעילותה הביטחונית של חברת NPO המבוצעת באמצעות תוכנה מתקדמת בשם "Next Plus", הפועלת בתחום ניהול ושיפור ביצועים (ERP), בייצור ואחזקה של מערכות צבאיות, בין היתר כלי טיס בלתי מאוישים ומערכותיהם.

 

כמו כן התקשרה אירודרום בהסכם עם המוכרים במסגרתו ניתנה לחברה אופציה לרכוש 51% מ- NPO, החברה שפיתחה את תוכנת "Next Plus" למשך 3.5 שנים ממועד השלמת העסקה.

 

SGC היא חברה הפועלת גם בשוק האזרחי, במקביל לפעילותה בשוק הביטחוני. בסל הפתרונות שלה קיימים מעל 30 פתרונות הפרוסים על 5 תחומים עיקריים - כתיבה טכנית, תמיכה בהנדסה, הדרכה ותמיכה טכנית, למידה דיגיטלית והדרכה באמצעות מציאות מועשרת.

 

את 2020SGC  סיימה עם הכנסות של כ- 9.7 מיליון ש״ח ועם רווח תפעולי מתואם של כ- 2.1 מיליון ש״ח. לחברה נכסים בהיקף של כ- 4.9 מיליון ש״ח והתחייבויות של כ- 3.6 מיליון ש״ח.

 

לדברי רועי דגני מנכ״ל ומייסד החברה, ״אירודרום מממשת את אסטרטגיית הצמיחה שלה ורוכשת שתי פעילויות מהותיות שירחיבו את פוטנציאל הצמיחה שלה לשווקים ויעדים חדשים.

 

רכישת SGC על השירותים הייחודיים שאותם היא מספקת בתחום הביטחוני והאזרחי, וכן רכישת הפעילות הבטחונית של NPO אשר פיתחה תוכנה מתקדמת וייחודית בשם "Next Plus", הפועלת בתחום ניהול ושיפור ביצועים (ERP), מגוונות את סל המוצרים והשירותים אותם מעניקה אירודרום ללקוחותיה ומשרתות את האסטרטגיה של החברה, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.״

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה