אנרגיה ירוקה

נופר אנרגיה מציגה גידול של כ-54% בהיקף הפרויקטים שלה

החברה צופה עליה של כ- 32% לכ-420 מיליון ₪ בהכנסות השנתיות ממכירת חשמל של פרויקטים אשר יחוברו לרשת החשמל עד סוף 2022

חדשות ספונסר 23/02/2021 10:59

א+א-

נופר אנרגיה פרסמה הבוקר מצגת למשקיעים בה היא מציגה את פעילותה במהלך החודשים האחרונים, מאז תחילת המסחר במניית החברה. החברה מדווחת על גידול של כ-54% לכ-120 מגה-ואט בהספק הפרויקטים המחוברים לרשת החשמל.

 

עוד מציגה החברה עלייה של כ- 32% לכ-420 מיליון ₪ בהכנסות השנתיות הצפויות ממכירת חשמל של פרויקטים אשר יתחברו לרשת החשמל עד סוף 2022, ועלייה של כ- 23% לכ-850 מגה-ואט בהספק הפרויקטים אשר יחוברו לרשת החשמל עד סוף שנת 2022.

 

במהלך החודשים האחרונים החברה ביצעה בשיתוף עם קרן נוי כניסה לפעילות בספרד ובאיטליה באמצעות השלמת סגירה פיננסית ותחילת עבודות הקמה בפרויקט קרקעי בהספק 169 מגה-ואט בספרד והשקעה בחברה איטלקית, העוסקת בייזום, בפיתוח ובהקמה של פרויקטים סולאריים בסגמנט הגגות באיטליה, המאופיין ברווחיות גבוהה ובפוטנציאל צמיחה משמעותי.

 

בשבוע שעבר דיווחה החברה על השלמת הקמתה של מערכת אגירת החשמל המסחרית הראשונה בישראל, וציינה כי שימוש במערכת אגירת החשמל, מאפשר לחברות הקבוצה להקים מערכות פוטו-וולטאיות נוספות בשטח בו הוקמה מערכת אגירת החשמל, באופן המבטיח הזרמה של החשמל לאורך שעות רבות יותר ביממה בהן המערכות לייצור חשמל אינן פעילות, ללא צורך בהגדלת נקודת החיבור לרשת החשמל.

 

מערכת האגירה גם תאפשר לחברות הקבוצה להזרים את החשמל המיוצר במערכות בשעות בהן תעריפי החשמל גבוהים יותר. החברה הוסיפה כי מקדמת כיום הקמה של עשרות מערכות נוספות לאגירת חשמל בשוק המקומי.

 

בנוסף, החברה עדכנה כי סיימה במהלך חודש ינואר הקמת מערכת צפה במתח גבוה הראשונה בישראל, וצפויה לחבר לרשת החשמל עד סוף שנת 2022 מערכות סולאריות צפות בהספק כולל של 275 מגה-ואט.

 

נדב טנא, מנכ"ל החברה אמר כי: "אנו ממשיכים לפעול במלוא המרץ על מנת לחזק את המובילות של החברה בשוק האנרגיה המתחדשת המקומי ולקדם פעילות גלובלית משמעותית תוך התבססות על המודל העסקי הייחודי, צבר השותפויות המשמעותי, ה-DNA היזמי וההון האנושי של החברה.

 

במהלך החודשים האחרונים המשכנו לפתח, להקים ולחבר פרויקטים רבים בהיקף משמעותי בשוק המקומי. כפועל יוצא החברה גאה להציג גידול משמעותי בהספקי הפרויקטים המחוברים ובהכנסות הצפויות מייצור חשמל. בנוסף, נופר אנרגיה גאה להוביל את מהפכת אגירת החשמל בשוק המקומי ורק לפני מספר ימים השלימה הקמת מערכת אגירה ראשונה מסוגה בישראל.

 

מאז הנפקת החברה נכנסנו יחד עם קרן נוי לשוק האנרגיה המתחדשת האיטלקי באמצעות השקעה בפלטפורמה קיימת, השלמנו סגירה פיננסית והתנעת הקמה של פרויקט פוטו-וולטאי בהספק 169 מגה-ואט בספרד. החברה תמשיך בצמיחתה המואצת, בהשגת היעדים שהוצגו ובהובלת שוק האנרגיה המתחדשת בישראל".

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה