אנרגיה ירוקה

מרגל מערכות תשתף פעולה עם חברה בינלאומית בתחום אגירת האנרגיה

מרגל אנרגיה תייבא מוצרים לאגירת אנרגיה וחלפים למוצרים אלה ותפיץ אותם בשטחי ישראל והרשות הפלסטינית; בנוסף, תבצע החברה עבודות להקמת מתקן סולארי בהיקף של כ-7.7 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 16/02/2021 12:12

א+א-

מרגל מערכות, המתמזגת לחברת ברנד תעשיות, מדווחת כי חברת הבת מרגל אנרגיה (100%) חתמה על הסכם אסטרטגי עם חברה זרה בעלת ידע וניסיון בתחום האגירה לפיו מרגל אנרגיה תייבא מוצרים לאגירת אנרגיה וחלפים למוצרים אלה ותפיץ אותם בשטחי ישראל והרשות הפלסטינית.

 

כמו כן החברות הסכימו על שת"פ ושירותי הנדסה ופיקוח לפרויקטים בתחום זה, ומתן תמיכה של החברה הבינלאומית למרגל אנרגיה במכרזים בתחום האגירה.

 

עוד מדווחת מרגל על קבלת הזמנת עבודה לביצוע עבודות כקבלן ראשי בפרויקטים להקמת מתקן סולארי בישראל בהיקף של כ-7.7 מיליון ש"ח. עפ"י הערכת החברה, הצפי הוא לסיום העבודות עוד בשנת 2021.

 

מרגל מערכות בניהולם ובעלותם המלאה של אסא גלעדי מנכ"ל החברה ולירן גלעדי משנה למנכ"ל, בחלקים שווים, מגיעה לצבר שיא של כ-250 מיליוני ש"ח . החברה הממוזגת, ברנד החדשה, תנוהל ע"י מנכ"ל הקבוצה ירון סילש וסמנכ"ל הכספים אלון הרפז ותתמקד בהקמת פרויקטי תשתיות, מערכות, פלדה ואנרגיה בישראל והודיעה כי בכוונת להיכנס ליזמות אנרגיה בחו"ל. את תחום האנרגיה בקבוצה מוביל עומר גלעדי, משנה למנכ"ל פעילות האנרגיה.

 

אסא גלעדי, מייסד, בעלים ומנכ"ל מרגל מערכות מסר: "אנו שמחים לדווח על הסכמים נוספים בתחום האנרגיה המתחדשת. מרגל מתכוונת להמשיך ולצמוח בשווקי האנרגיה המתחדשת ולהקצות לשם כך משאבים משמעותיים. אני סמוך ובטוח כי נדע להמשיך ולהציג צמיחה בכלל פעילויות החברה לטובת בעלי המניות שלנו."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה