אור יוגב, מנכ"ל אוגווינד קרדיט: יח"צ

אנרגיה ירוקה

אוגווינד מקדמת הליך הנפקה לציבור בבורסה בארה״ב

החברה שוקלת לבצע את התהליך בצורת הנפקה ראשונית או באמצעות חבירה לפלטפורמת SPAC; מטרת ההנפקה יצירת נוכחות משמעותית בשוק האמריקאי

חדשות ספונסר 14/02/2021 12:12

א+א-

חברת אוגווינד, המתמחה בפיתוח והטמעת טכנולוגיית אגירה אוויר דחוס למטרת התייעלות אנרגטית (AirSmart) ולמטרת אגירת אנרגיה מדווחת היום כי הדירקטוריון הנחה את הנהלתה לקדם הליך הנפקה לציבור בבורסה בארה"ב, בין אם באמצעות הנפקה ראשונית (IPO) ובין אם באמצעות חבירה לפלטפורמה ציבורית קיימת כגון SPAC, וזאת בנוסף לרישום מניות החברה למסחר בבורסה בישראל.

 

בין שיקולי הדירקטוריון להחלטה, יצירת נוכחות משמעותית בשוק האמריקאי, שהינו שוק יעד משמעותי למוצרי החברה. החברה מאמינה כי פעולה זו תקדם את פעילותה העסקית, במיוחד לאור העובדה שמוצריה דורשים התחייבויות משמעותיות וארוכות טווח כלפי לקוחות פוטנציאליים.

 

יצירת שקיפות כלפי השוק האמריקאי, כחברה מדווחת באנגלית על פי הסטנדרטים והוראות הדיווח בארה"ב. החברה מאמינה כי פעולה זו תקדם את פעילותה העסקית מול לקוחות, ספקים, גורמים מממנים ומשקיעים.

 

כחברה הפונה לשווקים גלובאליים בתחום התשתיות, פעילותה תצריך גישה למקורות הון וחוב למימון חדירה שיווקית, השקעות והתחייבויות אחרות לזמן ארוך. רישום בבורסה בארה"ב יקנה לחברה נגישות למקורות הון וחוב נוספים לשימושה הפוטנציאלי.

 

החברה מאמינה כי הצלחת מהלך זה תתרום משמעותית להגשמת חזונה, שעיקרו הפיכתה למובילה בעולם ההתייעלות האנרגטית ואגירת אנרגיה לטובת משק החשמל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה