מניית שיכון ובינוי תפרוץ את השיא?

אחרי צניחה של כ-60% במפולת הקורונה, בתחילת השנה המניה "מחקה" את הירידה וחזרה להיסחר סביב השיא של שנת 2020 – להלן הטריגר לפריצה ומחיר היעד

דורון מיטרני 03/02/2021 12:12

א+א-

שיכון ובינוי - קבוצת תשתיות ונדל"ן הפועלת בישראל וברחבי העולם באמצעות חברות בנות. החברה מבצעת פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן והתשתיות לרבות: סלילה ותשתית, קבלנות בנייה, רכישה, תכנון, השבחה ופיתוח של מקרקעין, אנרגיה מתחדשת, החזקה והשכרה של מקרקעין ועוד. מניות החברה נכללות במדד ת"א 35 ונסחרות לפי שווי שוק של 8.36 מיליארד שקל.

 

למרות משבר הקורונה והמפולת שפקדה את שווקי המניות בתחילת שנת 2020, החל מהרבעון השני של שנת 2020 המניה החלה להתאושש לאחר צניחה של קרוב ל- 60% בחודשים פברואר-מרץ. בחודש ינואר המניה "מחקה" את מהלך הירידות וחזרה להיסחר ברמות המחירים ערב המשבר סביב 1,950 נקודות.

 

מהזווית הטכנית, המניה אומנם טרם פרצה באופן מובהק את השיא שנרשם בחודש פברואר 2020, אולם בגרף המחירים מתהווה תבנית חיובית אשר תומכת בפריצה לשיאים חדשים. בשבועיים האחרונים המניה מתבססות בין אזור 1,950 נקודות מלמעלה לבין 1,860 נקודות מלמטה, התבססות אשר מהווה אינדיקציה טכנית להמשך קיומה של המגמה העולה.

 

מניית שיכון ובינוי – גרף תקופתי

 

הנחת העבודה הנוכחית הינה המתנה לסיום ההתבססות ופריצה אמינה של אזור 1,950 נקודות, קרי פריצה ובדיקה של אזור 1,950, הפעם מלמעלה. במידה ותרחיש זה יצא לפועל, היעד הקרוב סומן באזור 2,180 נקודות.

 

בהצלחה

 

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה