קנאביס

קנאשור מרחיבה את ההסכם עם קנערבה

החברה תרכוש תפרחות קנאביס רפואי שתגודלנה בתנאי Indoor בהיקף של 1,500 ק"ג ותספק לחווה שירותי אריזה של תפרחות קנאביס רפואי תחת המותג: ’קנערבה’

חדשות ספונסר 19/01/2021 11:36

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי קנאשור חתמה על הסכם חדש עם חוות הגידול קנערבה, איתה התקשרה בסוף שנת 2019. ההסכם האסטרטגי החדש כולל רכישת תפרחות קנאביס רפואי שתגודלנה בתנאי indoor, בהתאם לתקן GAP-IMC לתקופה של 18 חודשים, בהיקף שלא יפחת מ-1,500 ק"ג. לפי הערכות בשוק ההון, התמורה עבור ההיקף האמור מוערכת בכ- 11 מיליון שח.  בהסכם הקודם עם החווה התחייבה קנאשור לרכוש 500 ק"ג כך שההסכם החדש משלש את הכמויות שתזמין החברה. 

 

בנוסף, תספק קנאשור שירותי אריזה עבור תוצרת קנערבה, בהתאם לתקן GMP-IMC בהיקף מינימאלי של 1,200 אלפי ש"ח, תחת המותג: ’קנערבה’, כשהפעילות המשותפת תתבצע כחלק מרצון לשיתוף פעולה ארוך טווח בין שתי החברות.

 

"אנו שמחים על המשך שיתוף הפעולה האסטרטגי עם קנערבה בתחום ה Indoor’ , אומר רן עמיר, מנכ"ל קנאשור. "הזנים, שיסופקו על ידי קנערבה, ימכרו תחת מותג הפרימיום " Cannassure Indoor". לצד תפרחות ה Indoor – אירופוני, המגודלות במתקן הגידול של קנאשור, תציע קנאשור למטופלים מגוון רחב של מוצרי Indoor. כמו כן, המותג העצמאי של קנערבה יצטרף למותגים נוספים אשר נארזים במפעל המתקדם שלנו, ואנו גאים על כך".

 

לדברי טל פרנק, מנכ"ל קנערבה: "כחלק מהתפתחות החברה, בארץ ובעולם, אנו מצפים להמשך שיתוף פעולה מוצלח עם קנאשור. במהלך השנה נשיק את מותג הפרימיום Indoor שלנו, שייארז במתקן הייצור של קנאשור. בנוסף, נספק תפרחות גולמיות מזנים שתסופקנה במסגרת ההסכם".

 

קנערבה היא חברה משפחתית הפועלת בצופר שבערבה ומגדלת מיוני 2020 קנאביס רפואי בשיטת Indoor. בשנת 2021 מתעתדת החווה להשיק מותג פרימיום עצמאי, אותו כאמור תארוז עבורה קנאשור.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה