פנסיה

שיח מדיקל נכנסת לתחום מכשירי האידוי

חותמת על הסכם שיתוף פעולה בלעדי לשיווק ומכירה של מכשירי אידוי ומחסניות למכשירים עם חברת קנאבו מחקר; שיח תבצע ניסויים קליניים שיתמכו בשיווק ומכירת המוצרים

חדשות ספונסר 14/01/2021 12:25

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי שיח מדיקל גרופ, מדווחת כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה בלעדי בישראל לשיווק ומכירה של מכשירי אידוי (Vaporizers) ומחסניות למכשירים עם חברת קנאבו מחקר.

 

בהתאם להסכם תבצע שיח ניסויים קליניים במכשירי האידוי אותם מייבאת קנאבו מיצרן אמריקאי, ותספק קנאביס רפואי לניסויים קליניים, וולידציה ואישור הפורמולה לייצור. עם סיום הניסויים הקליניים תפעל שיח לשווק, להפיץ ולמכור את המוצרים בישראל ובמדינות האיחוד האירופי באמצעות המפיץ המקומי של קנאבו או מפיץ אחר עליו הסכימו הצדדים.

 

כמו כן, בכפוף לאישור היק"ר תינתן לשיח זכות בלעדית למילוי, שיווק, הפצה ומכירה של מוצרי האידוי והמחסניות בישראל. בנוסף נקבע כי שיח תהיה ספקית המחסניות הבלעדית של קנאבו בישראל, במידה וקנאבו תרצה להפיץ, למכור או לשווק המוצרים בישראל.

 

ההסכם מהווה אבן דרך משמעותית בהתקדמות שיח ויאפשר לה להרחיב את סל מוצריה תוך הצגת חדשנות בנוחות שימוש ובצריכה של קנאביס, ובכך לאפשר לה להרחיב פעילותה בארץ ובעולם. שיח אשר פועלת כבר היום לגיוון אפשרויות צריכה של קנאביס רפואי, באמצעות פתרונות ייחודיים של החברות הבנות, מעריכה כי ההסכם יסייע לה בהגדלת נוכחותה בשוק הקנאביס הרפואי לצד כניסה לשוק הקנאביס לפנאי התופס תאוצה ברחבי העולם.

 

מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה המשמעותי הנרקם עם קנאבו מחקר והכניסה לתחום מכשירי האידוי. לאורך השנים פעלנו לשמור על מיקומנו האסטרטגי בחזית החדשנות הטכנולוגית עם מוצרים ייחודיים של החברות הבנות המאפשרים צריכת קנאביס רפואי במגוון דרכים.

 

אנו גאים להיות הראשונים בישראל המאפשרים צריכת קנאביס רפואי באמצעות מכשיר אידוי ייעודי. ההסכם יאפשר לנו להרחיב את סל המוצרים ולהציג מוצר חדשני אשר נפוץ מאוד בשימוש בעולם, הן בשוק הרפואי והן בשוק הפנאי."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה