סאני תקשורת כבר פרצה תבנית שורית, מה מונע ממנה להמשיך קדימה?

מניותיה של חברת סאני תקשורת אבדו 27% מתחילת השנה, האם אנו עדים לתבנית היפוך במניה?

דובי קורן 29/12/2020 15:19

א+א-

חברת סאני תקשורת סלולרית בע"מ הינה יבואן רשמי של מכשירי הסלולר של חברת סמסונג הקוריאנית. החברה מוכרת טלפונים סלולארים, טאבלטים, אביזרים ושעונים של המותג דרך רשת סמסונג סלולר ולה סניפים הפזורים מנצרת בצפון ועד אילת בדרום. בנוסף משווקת החברה את מוצריה, דרך ספקים נוספים, חברות הסלולר הגדולות, חנויות מחשבים ומוצרי חשמל ועוד. החברה נסחרת במדד ת”א SME60  לפי שווי שוק של 260 מיליון ש”ח. בעלת השליטה בחברה לפידות קפיטל הנמצאת בבעלותו של לוקסמבורג יעקב (83.4%) הגדילה את אחזקתה בחברה בחודשים אוקטובר ועד תחילת דצמבר ורכשו מניות בשוק.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נפגעו בשנה האחרונה בדומה ללא מעט סקטורים שירדו בחדות ולא התאוששו בצורה מלאה. בחודש אוקטובר האחרון חל מפנה שהמניה יצאה קדימה ופרצה אזור התנגדות סביב 98-100 נקודות למניה עם נסיגה חזרה פנימה והיא הוציאה את המהלך העולה קדימה.

 

לאחר ריצה חזקה בסיום חודש נובמבר המניה נכנסה לתנועה צידית שורית ובנתה תבנית להמשך עליות. התבנית נפצה אתמול בצורה גבולית אך מכשול בדמות רמת 120/1 נקודות בלם את המניה בשלב זה.

 

סאני תקשורת – גרף יומי

 

המשך חיובי בתקופה הקרובה בעיקר בתחילת שנה אזרחית חדשה דבר שידוע בפי המשקיעים "כאפקט ינואר" יכול לדחף את המניה קדימה. העלייה החדה ביומיים האחרונים כבר פתחה תבנית שורית קדימה עם יעד שמרני לאזור של 135 נקודות ויעד מלא לרמה של 150 נקודות. לשם כך חשוב יהיה לראות סגירה מעל אזור ההתנגדות שצוין לעיל.

 

שפל אורנה אחרון שהוא נמוך מיום ה’ שעבר נמצא ברמה של 104/6 נקודות מהווה תמיכה טכנית קרובה.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה