אפקט הקורונה: מניית לייבפרסון בשיא כל הזמנים

מניית לייבפרסון זינקה מתחילת השנה בכ-60% ונסחרת בשיא כל הזמנים, בעיקר בזכות המעבר לעבודה מרחוק בתקופת הקורונה. האם המגמה תימשך?

דורון מיטרני 21/12/2020 11:17

א+א-

לייבפרסון עוסקת בתחום תוכנה כשירות (SaaS) ומספקת ללקוחותיה פלטפורמות תקשורת לחיבור בין מותגי העסקים לבין הלקוחות באמצעות הערוצים המועדפים עליהם, בעיקר באמצעות הודעות טקסט כמו בווטסאפ או בפייסבוק מסנג׳ר.

 

מניות החברה רשומות בבורסה בתל אביב כחברה דואלית ומניותיה נסחרות גם בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 13.36 מיליארד שקל.

 

החברה דיווחה על תוצאות טובות לרבעון השלישי של שנת 2020 לאחר שעברה לרווח חשבונאי של 9.1 מיליון דולר, לעומת צפי של הפסד של מיליון דולר ובנוסף החברה העלתה את תחזית ההכנסות להמשך השנה הנוכחית בעקבות הגידול בהזמנות מצד לקוחות שמסתמכים על טכנולוגיית החברה של עבודה מרחוק בתקופת הקורונה.

 

מתחילת שנת 2020 זינקה המניה בכ-60% (בנאסד"ק בכ-71% - הפרשי מט"ח) ונסחרת בשיא כל הזמנים, נכון לשער הסגירה של יום המסחר האחרון בנאסד"ק (18.12.2020).

 

גרף מניית LPSN; מקור: StockCharts.com

 

מהזווית הטכנית

המניה מדשדשת במהלך הרבעון הנוכחי בטווח מחירים שבין 45 דולר שנפרץ בחודש אוגוסט והיה השיא הקודם, לבין אזור 62.9-63.9 דולר שמהווה התנגדות/שיא האחרון. ביום המסחר האחרון בנאסד"ק (ו’) המניה חתמה את המסחר בשער שיא חדש, אולם לא סגרה מעל הגבוה האחרון ב-63.9 דולר.

 

בשלב זה יש להמתין לפריצה וסגירה מעל 63.9 דולר והמחמירים ימתינו להתבססות ובדיקה של אזור 62.9-63.9 דולר, הפעם מלמעלה, כדי לחבור למגמה. במידה ותחריש חיובי זה יתממש, הצפי הוא המשך המגמה העולה עם יעד קרוב באזור 71.9-72 דולר. עד אז, הצפי הוא המשך דשדוש כאשר הרמה החשובה שוכנת באזור 45 דולר שאמור להמשיך לתמוך במחיר.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה