אבישי בן חיים, מנכל רוטשטיין נדלן קרדיט: יח"צ

רוטשטיין נדל”ן זכתה במכרז להקמת פרויקט פינוי בינוי בתל אביב

על פי הערכת החברה היקף ההכנסות הצפוי לקבוצה מהפרויקט הוא כ-820 מיליון ש"ח והיקף העלויות הצפוי מוערך בכ-700 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 21/12/2020 12:12

א+א-

חברת רוטשטיין נדל"ן מדווחת על זכייתה במכרז להקמת פרויקט פינוי בינוי בתל אביב. אמש קיבלה החברה יחד עם חברת הבת "אנשי העיר" מקבוצת רוטשטיין הודעה על זכייתה בהליך הזמנה להציע הצעות שנערך על ידי חברת עזרה וביצרון, המייצגת את בעלי הזכויות בדירות בהליך, ומבעלי הזכויות של כ-114 דירות ברחוב לה גוורדיה בתל אביב להקמת פרויקט התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי.

 

על פי תנאי המכרז, הקבוצה תפעל להחתמת בעלי הדירות בפרויקט על הסכם התקשרות מפורט לשם הקמת הפרויקט. ההסכם יכלול תנאים מתלים המקובלים בפרויקטים מסוג פינוי בינוי כגון התקשרות עם הרוב הדרוש על פי חוק מקרב בעלי יחידות הדיור הקיימות (נדרש רוב של 80% מהדיירים), השלמת הליך רישוי התוכנית המפורטת - התוכנית המפורטת נמצאת בהליך רישוי מתקדם - בשלב ההפקדה להתנגדויות, קבלת היתר בניה, התקשרות בהסכם ליווי בנקאי לפרויקט, פינוי כלל יחידות הדיור הקיימות וכו’.

 

כאשר יתקיימו התנאים המתלים, עתידה הקבוצה במסגרת הפרויקט להרוס את 114 הדירות הקיימות ולבנות במקומן כ-420 יחידות דיור ב-16 בניינים בני 7-15 קומות, מתוכן כ-300 דירות הן חלקה של הקבוצה. להערכת החברה שלב השלמת החתימות יימשך כשנה.

 

בהתאם להערכה הראשונית של החברה, היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט עומד על כ-820 מיליון ש"ח והיקף העלויות הצפוי הוא כ-700 מיליון ש"ח.

 

חברת רוטשטיין נדל"ן נסחרת במדד תל אביב בנייה, לפי שווי שוק של כ-380 מיליון ש"ח ובמכפיל 6.75. בחצי השנה האחרונה זינקו מניות החברה ב-55%. את הרבעון השלישי של השנה סיכמה החברה עם הכנסות של 71.1 מיליון ש"ח ורווח נקי של כ-41 מיליון ש"ח

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה