מיזוגים ורכישות

דאסו סיסטמס רכשה את NuoDB

NuoDB פיתחה מסד נתונים מבוזר מבוסס SQL בתחומו עבור סביבות ענן שיתרום לקידום פלטפורמת הענן DEXPERIENCE3 של דאסו

חדשות ספונסר 21/12/2020 12:12

א+א-

דאסו סיסטמס, המחזיקה ב-16% ממניות חברת NuoDB, דיווחה על רכישת יתרת הבעלות על החברה. NuoDB, אשר נוסדה בשנת 2010 ומשרדיה הראשיים ממוקמים בקיימברידג’, מסצ’וסטס, מספקת מסד נתונים מבוזר מבוסס SQL עבור סביבות ענן המנצל את היתרונות התחרותיים של הענן, עם יכולת הרחבת קנה מידה על פי דרישה וזמינות רציפה. הפתרון מיועד ליישומים הקריטיים ביותר לארגונים.

 

"אנו נהנים כבר שנים רבות מיחסים אסטרטגיים עם דאסו סיסטמס וגאים לשרת את בסיס לקוחות הענן שלהם. הכרזה זו מציינת שלב חדש ומלהיב בשותפות שלנו ויוצרת הזדמנויות משמעותיות עבור NuoDB", אמר בוב וולמסלי, מנכ"ל NuoDB.

 

"בעזרת המשאבים המשולבים והמשופרים שלנו, אנו יכולים להאיץ את תהליך פיתוח המוצרים שלנו ולממש את התרומה הייחודית שמציע מסד נתונים מבוסס SQL בסביבות מרובות ענן כשירות שיספק פתרונות חדשים ללקוחות אסטרטגיים".

 

"אחת המטרות השימוש בפלטפורמת DEXPERIENCE3 בענן היא לספק תשתית גמישה וניתנת להרחבה עבור הענפים והלקוחות שאנו משרתים ברחבי העולם", אמרה פלורנס הו-אוביני, סמנכ"ל מחקר ופיתוח, Dassault Systèmes.

 

"את השותפות שלנו עם NuoDB החלנו כבר בשנת 2013 ואנו ממשיכים להרחיב אותה היום, מה שמדגיש ביתר שאת את יכולות ה-SQL המבוזר הייחודיות של NuoDB, המותאמות היטב לסביבות ענן מקומיות".

 

"Temenos ו-NuoDB פעלו בשיתוף פעולה הדוק ביותר מאז שהפכו לשותפים טכנולוגיים אסטרטגיים בשנת 2018. אנו נמשיך לעבוד יחד על מנת לספק ללקוחותינו את מסד הנתונים מבוסס ה-SQL המבוזר של NuoDB המוביל כיום בשוק ונעשה בו שימוש כחלק מפתרונות ה-SaaS והענן שלנו ", אמר קולין ג’ארט , מנהל אספקת ענן ראשי, Temenos.

 

"עם NuoDB, יוכלו לקוחות הענן שלנו ליהנות ממאגר נתונים אלסטי וזמין באופן רציף על פני מספר ספקי ענן בו זמנית, כמעט ללא זמני השבתה. הערכות ביצועים אחרונות הראו כי בנקים שהשתמשו בתוכנת Temenos עם טכנולוגיית מסדי נתונים NuoDB, נהנו מיכולת עיבוד נתונים בלתי מוגבלת מהמובילות בתעשייה ועלויות תפעול נמוכות באופן משמעותי. אנו מצפים להמשך השותפות שלנו עם NuoDB בעתיד".

 

דאסו סיסטמס ו-NuoDB צפויים להשלים את העסקה בדצמבר 2020. את שנת 2019, סיכמה  NuoDB עם הכנסות בסך 6 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה