חיים סיבוני, מנכל פורסייט קרדיט: יח"צ

פורסייט תחבור לאוניברסיטת מישיגן בפרויקט לקידום מערכות ראייה ממוחשבות לרכבים אוטונומיים

"ההצטרפות לתכנית תקנה לחברה גישה למתקן ניסויים ובדיקות בלב מרכז הרכב הגדול ביותר בארצות הברית, ותאפשר לה לערוך הדגמות קצרות בפני לקוחות פוטנציאליים מקומיים"

מערכת ספונסר 16/12/2020 12:12

א+א- 1

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס בע"מ, המתמחה בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, הודיעה היום כי תצטרף לאוניברסיטת מישיגן בפרויקט Mcity at TechLab לחברות סטארט-אפ לשנת 2021, על מנת לקדם את פיתוח מערכת הראייה הממוחשבת של החברה אשר נועדה למערכות סיוע מתקדמות לנהג ולרכבים אוטונומיים.

פורסייט תשתתף בתכנית החד-שנתית עם צוות סטודנטים מהמחלקות הטכניות באוניברסיטת מישיגן המתמקד בפיתוח, הדגמה ופריסה של טכנולוגיות מפתח לרכבים אוטונומיים. צוות הסטודנטים יונחה על ידי ראש מחלקת האלגוריתמים של פורסייט וחברי צוות מובילים.

ההצטרפות לתכנית תקנה לפורסייט גישה למתקן ניסויים ובדיקות בלב מרכז הרכב הגדול ביותר בארצות הברית, ותאפשר לה לערוך הדגמות קצרות בפני לקוחות פוטנציאליים מקומיים. מתקן הניסויים של Mcity מדמה קהילות וכבישים אמיתיים ומתמקד בבדיקות מחוברות ואוטומטיות.

מנכ"ל פורסייט חיים סיבוני: ”אנו נלהבים להצטרף לתכנית Mcity at TechLab ולקבל גישה למתקן מחקר ובדיקות מוביל. תקוותנו כי שיתוף פעולה עם Mcity at TechLab ישפר את יכולות מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט על מנת להשיג ביצועים יוצאי דופן בכל תנאי תאורה ותנאי מזג אוויר קשים, להפחית את שיעור תאונות הדרכים ולהציל חיים".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מעניין

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אילתיlrl 16/12/2020 17:12