לאור הזינוק במניית גזית גלוב - מהם היעדים במניה?

מניית חברת הנדל"ן גזית גלוב סבלה במיוחד במשבר האחרון. כעת לאחר שהתחילה להתאושש, האם כל הרע מאחוריה?

דובי קורן 08/12/2020 12:12

א+א-

גזית גלוב עוסקת במישרין ובאמצעות חברות בנות ברכישה, פיתוח וניהול נכסים מניבים בצפון אמריקה, אירופה וישראל. קבוצת גזית גלוב מתמקדת בעיקר בענף המרכזים המסחריים מעוגני סופרמרקטים. בנוסף, פועלת גזית גלוב בענף הדיור המוגן ובענף מבני משרדים רפואיים בארה”ב. כמו כן, פועלת גזית גלוב לאיתור ומימוש הזדמנויות עסקיות בדרך של רכישת נכסים ו/או חברות הפועלות בתחומי עיסוקה ו/או בתחומים משיקים, באזורי פעילותה ובאזורים אחרים. החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 3.2 מיליארד ₪.

 

שנה לא טובה עברה על מניות החברה. באוגוסט האחרון לאחר ירידות ערך מהותית יצאה המניה ממדד ת"א 35 וירדה כיתה למדד מניות השורה השנייה ת"א 90. מתחילת השנה אבדו מניות החברה מעל 40% מערכן וזה לאחר התיקון העולה האחרון.

 

ניתוח טכני

מניות החברה התאוששו בחודש האחרון מרמות השפל על הגרף ויצאו קדימה למהלך עולה. המומנטום שנפתח בחברות הנדל"ן לא פסח על מניות החברה שגם היא פרצה תבנית היפוך שיעדיה העולים טרם הגיעו באופן מלא.

 

מהבחינה הטכנית ניתן לראות בגרף את השנה האחרונה שהביאו למפולת מבחינת מחיר המניה מרמות שיא סביב 4300 נקודות לשפלים שלא נראו במניה שנים רבות סביב 1370/80 נקודות.

 

גזית גלוב – גרף תקופתי

 

היציאה קדימה בחודש האחרון והפריצה של קו ההתנגדות סביב 1790-1820 נקודת פתחו תבנית היפוך לעליות שערים. יעד התבנית עומד על 2280 נקודות והוא טרם הושג.

 

התיקון האחרון היווה למעשה בדיקה של הפריצה והוא בהחלט יכול לפתוח יעד גבוה יותר. נעילה והתבססות בימים הקרובים מעל 2090-2100 נקודות תפתח יעד שני לאזור של 2500 נקודות לערך.

 

אם נעשה סדר, להערכתי הרע מבחינת המניה מאחוריה, כל עוד היא מחזיקה מעל אזור של 1700-1800 נקודות. שפל אחרון סביב 1800 נקודות מהווה תמיכה קרובה וגם חשובה. סגירה מעל לגבוה של נובמבר יפתח את היעדים שצוינו לעיל.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה