אמזון קנדה משתפת פעולה עם רובוגרופ

החברה בחרה בפלטפורמת CoderZ שפיתחה רובוגרופ באתגר ה-Cyber Robotics; אתגר הרובוטיקה יהווה כלי שיעזור לתלמידים ללמוד מיומנויות קידוד בכיתה ווירטואלית

חדשות ספונסר 29/11/2020 12:12

א+א-

חברת רובוגרופ מעדכנת כי אמזון קנדה בחרה בפלטפורמת CoderZ של החברה באתגר ה-Cyber Robotics במסגרת אתגר הרובוטיקה, עליו דיווחה כחלק ממהפכת תחום החינוך הטכנולוגי אותו היא מנסה לקדם בשנים האחרונות.

 

מדובר בתוכנית חינוך בחינם למדעי המחשב לתלמידי בבתי ספר יסודיים ברחבי קנדה בשיתוף אמזון, CoderZ, ועמותת מדעי המחשב בקנדה Canada Learning Code. מכיוון שמספר שיא של ילדים חווים למידה מרחוק במהלך המגפה COVID-19, אתגר הרובוטיקה של אמזון בתחום הסייבר יהווה כלי למורים ולהורים שיעזור לתלמידים ללמוד מיומנויות קידוד בכיתה הווירטואלית ויסייע לתלמידים להבין טוב יותר את מקצוע מדעי המחשב ואת היישומים שלו בעולם האמיתי.

 

תכנית הלימודים אותה אמזון השיקה פותחה בשותפות עם פלטפורמת הלמידה CoderZ של רובוגרופ. CoderZ הינה פלטפורמה ללמידת תכנות וטכנולוגיה באמצעות רובוטים וירטואליים "החיים" בסביבה פיזיקלית. האתגר Cyber Robotics Challenge מלמד את התלמידים את יסודות הקידוד ומאפשר להם לתרגל את כישוריהם על ידי השלמת סדרה של תרגילים המדגימים כיצד אמזון משתמשת במדעי המחשב וברובוטיקה כדי לספק מוצרים ללקוחות.

 

בשבוע שעבר דיווחה רובוגרופ כי טכנולוגית הלמידה מרחוק זכתה במקום הראשון בכנס השנתי של קרן הון סיכון Cyberport 2020 כחברת פתרונות חינוך טכנולוגיים עם פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר. הכנס השנתי נחשב לאירוע הדגל להשקעות טכנולוגיות של הונג קונג ומאפשר חשיפה ראשונה ל-Greater Bay Area הנחשב לעמק הסיליקון של אסיה.

 

במסגרת הזכייה CoderZ תקבל מלגת EdVentures GBA המיועדת לסייע לחברה להרחיב את פעילותה העסקית בסין ובשוק האסיאתי. כמו כן, החברה מתכוונת למנף את החשיפה בעמק הסיליקון של אסיה, תוך מיקוד בהתקשרות עם משקיעים פוטנציאליים, שותפים עסקיים ולקוחות בענפי החינוך והתאגידים באסיה ומחוצה לה.

 

את המחצית הראשונה של 2020 סיימה רובוגרופ עם צמיחה של פי 3 בהכנסות, שהסתכמו ב-11 מיליון דולר. שיעור הרווח הגולמי הגיע ל-49% מסך ההכנסות, הרווח הנקי עמד על 1.2 מיליון דולר וצבר ההזמנות של החברה עמד על כ-30 מיליון דולר.

 

מניית החברה זינקה בשנה האחרונה על רקע העליה בהתעניינות במוצריה מתחום הפלטפורמה הלימודית מבוססת ענן. מתחילת השנה טסה המניה בשיעור של למעלה מ-200% והיא נסחרת לפי שווי שוק של כ-256 מיליון ש"ח ובמכפיל של 51.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה