הזמנה נוספת לאורביט: תספק מערכות עקיבה קרקעיות מדויקות תמורת כ-2.5 מיליון דולר

דניאל אשחר, מנכ"ל אורביט: "הזמנה זו מעידה על מובילותה הטכנולוגית של אורביט ומחזקת את מעמדה בעולם תחנות הקרקע ליישומים ביטחוניים ואזרחיים"

חדשות ספונסר 26/11/2020 10:55

א+א-

 אורביט הודיעה היום על קבלת הזמנה מלקוח אמריקאי עבור מערכות עקיבה קרקעיות מדויקות בהיקף של כ-2.5 מיליון דולר. מערכות העקיבה הקרקעיות הינן מערכות עקיבה מדויקות מאד הנושאות מטענים ייעודיים (מטעד"ים) כגון אנטנות בקטרים שונים לעקיבה אחרי עצמים בחלל, עקיבה מדויקת מאד אחרי שיגור טילים ומדידת ביצועיהם במהלך מעופם.

אפליקציה נוספת של מערכות עקיבה מדויקות אלו הינה נשיאת מטענים ייעודיים מיוחדים בעלי הספקים גבוהים במשקל נמוך לשימושים שונים. היישומים האזרחיים של מערכות עקיבה אלו הינם לצורך מעקב אחר לווייני צילום ולווייני ניווט המקיפים את כדור הארץ במסלולים בגובה נמוך ובינוני (LEO/MEO) ולצורך עקיבה אחרי לוויינים מטאורולוגיים.

דניאל אשחר, מנכ"ל אורביט, מסר: "אנו גאים על הזמנה מלקוח אמריקאי שהינו מוביל שוק עולמי שבחר באורביט כספק למערכות עקיבה מדויקות ובכך מביע אמון ביכולת הטכנולוגית של אורביט אל מול מתחריה. הזמנה זו מעידה על מובילותה הטכנולוגית של אורביט ומחזקת את מעמדה בעולם תחנות הקרקע ליישומים ביטחוניים ואזרחיים".

 

בשלושת החודשים האחרונים קבלה הזמנות מלקוחות בסכום של כ-15 מיליון דולר. בשבועיים האחרונים החברה הודיעה על קבלת הזמנה מיצרנית מטוסים אמריקאית מובילה וספקית למשרד ההגנה של ארצות הברית לשדרוג מערכות ניהול שמע דיגיטליות בתמורה לכ-1.5 מיליון דולר. באוגוסט 2020 הודיעה אורביט כי יצרנית המטוסים האמריקנית לוקהיד מרטין (NYSE:LMT), בחרה במערכת Orion™ Combat (3D-AMS) של אורביט להיות הדור הבא של מערכת ניהול הקשר והשמע למטוסי F-16. הסכם המסגרת כולל פיתוח, ייצור ותמיכה במערכות ניהול השמע ומוערך בכ-46 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה