רון רוטר, מנכל קבוצת קסטרו-הודיס קרדיט: אביב חופי

דוחות כספיים

קסטרו עברה לרווח נקי של כ- 41 מיליון ₪ ברבעון השלישי

על אף משבר הקורונה והסגר על מרכזי הקניות בחודש ספטמבר מציגה החברה רווח תפעולי של 68 מיליון ₪

חדשות ספונסר 25/11/2020 12:12

א+א-

חברת האופנה קסטרו מפרסמת את תוצאותיה לרבעון השלישי של 2020 ולתשעת החודשים הראשונים של השנה, בהם ספגה פגיעה חמורה בשל משבר הקורונה וסגירת הקניונים, שהתקזזה בזכות השיפור בפעילות המסחר המקוון שלה.

 

רון רוטר, מנכ"ל קבוצת "קסטרו-הודיס": "קבוצת קסטרו הודיס (קסטרו, הודיס, קרולינה למקה, אורבניקה, טופטן, איב רושה וקיקו מילנו) מציגה דוח מצוין לרבעון השלישי לשנת 2020, זאת למרות סגירת החנויות במהלך חודש ספטמבר, לאור משבר הקורונה. 

 

מהלך ההתייעלות הרוחבי אותו הקבוצה מיישמת בשנה האחרונה מניב תוצאות חיוביות ומאפשר לקבוצה להתמודד היטב עם משבר הקורונה תוך שמירה וביסוס מצבה הפיננסי היציב והאיתן של הקבוצה.

 

"אנו מציגים ברבעון זה שיפור משמעותי בכל מגזרי הפעילות של הקבוצה, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. בחודשים האחרונים השקנו אתרי איקומרס מחודשים למותגי קסטרו, הודיס, אורבניקה ואיב רושה, שהציגו עליה של מאות אחוזים במכירות. זאת בנוסף לפעולות החברה להשבחת הצעת הערך והמוצר בכל מותגי הקבוצה והמשך פיתוחה של הקבוצה.

 

"עוד בתקופה זו, כחלק מצעדי ההתייעלות שביצענו, בעלי השליטה של הקבוצה הורידו משכר עבודתם ומתשלומי שכר הדירה שלהם הם זכאים סך של כ-4.5 מיליון ₪. גם בתקופה זו אנו ממשיכים בצעדי התייעלות בפריסת החנויות, וממשיכים עם פתיחת חנויות חדשות. בנובמבר 2020 פתחנו חנות חדשה של מותג האיפור האיטלקי קיקו מילנאו במרכז ביג נצרת. אנו שוקדים על פתיחת חנויות נוספות של מותגי הקבוצה, ונמשיך בפיתוח העסקי של הקבוצה."

 

הכנסות הקבוצה ברבעון השלישי הסתכמו ב- 353.413 מיליון ₪, לעומת 427.981 מיליון ₪ בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי ברבעון הגיע ל- 41.271 מיליון ₪ מול הפסד של 31.801 מיליון ₪ ברבעון המקביל.

 

על אף משבר הקורונה והסגר על מרכזי הקניות בחודש ספטמבר ולאור הצלחת אתרי האיקומרס של מותגי הקבוצה, מציגה החברה רווח תפעולי של 68 מיליון ש"ח ברבעון השלישי לשנת 2020 ו-43 מיליון ש"ח במצטבר לשנת 2020

 

נכון ליום 30 בספטמבר 2020 ,עמדו יתרות המזומנים ושווי מזומנים של החברה על סך של כ - 320 מיליון ש"ח. לקבוצה הון חוזר חיובי בסך של כ - 332 מיליון ש"ח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה