דוחות כספיים

בבילון סיימה את הרבעון השלישי ברווח נקי של כ-1.6 מיליון ש”ח

את תשעת החודשים הראשונים של השנה מסכמת החברה עם הכנסות ממתן שירותים של כ-11.7 מיליון ש"ח; יתרת המזומנים של החברה בסוף הרבעון עומדת על כ-100 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 24/11/2020 16:26

א+א-

בבילון, בשליטתה של קרן אלפא ובניהולו של שי אוזון, פרסמה את תוצאותיה הכספיות לתשעת החודשים ולרבעון השלישי של 2020.

 

החברה סיימה את תשעת החודשים הראשונים של השנה עם הכנסות ממתן שירותים של כ-11.7 מיליון ש"ח וכ-8.6 מיליון ש"ח ברבעון השלישי של השנה. אשתקד לא נרשמו הכנסות במגזר זה. הכנסות אלה כוללות את הכנסות אורנטק ואורנביט החל מחודש יוני השנה ואינן כוללות את הכנסות חברת פרודוור (תאוחד החל מהרבעון הרביעי) ואת הכנסות פי.2.סי (חברה כלולה).

 

החברה סיימה את הרבעון השלישי ברווח נקי של כ-1.6 מיליון ש"ח. עוד פרסמה החברה כי הרווח התפעולי ממגזר שירותי התוכנה ברבעון השלישי הסתכם לסך של כ-1.5 מיליון ש"ח. תזרים המזומנים מפעילות שוטפת בתשעת החודשים הראשונים של השנה עמד על כ-4 מיליון ש"ח. 

 

במהלך התקופה, החברה מימשה מכשירים פיננסיים בהיקף של כ-17.5 מיליון ש"ח. נכון לסוף הרבעון, נותרו בידי החברה מכשירים בשווי כ-21 מיליון ש"ח. החברה מבצעת הערכה שוטפת של מצב השוק, ובוחנת את כדאיות מימוש המכשירים הפיננסיים שבהחזקתה בכל עת. ברבעון האחרון דיווחה החברה על התאוששות מההפסד שנגרם בתחילת השנה ממכשירים אלו ודיווחה על רווח של כ-2 מיליון ש"ח.

 

יתרת המזומנים של החברה נכון לסוף הרבעון השלישי עומדת על כ-100 מיליון ש"ח (בנוסף למכשירים הפיננסיים בשווי של כ- 21 מש״ח) וההון עצמי של החברה כ-129 מיליון ש"ח. 

 

בהתאם לאסטרטגיה החדשה של החברה, התמקדות ביצירת חברת שירותי טכנולוגיית מידע המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות מידע, בחודש נובמבר השלימה החברה את רכישת השליטה בחברת פרודוור ישראל תמורת כ-16 מיליון שקל.

 

פרודוור עוסקת בייעוץ, הטמעה ויישום של פתרונות תכנון משאבים ארגוניים (ERP), כלים לניהול קשרי לקוחות (CRM) והטמעת כלי אנליטיקה (Power BI) של מייקרוסופט. לאחר רכישת פרודוור מונה הקבוצה 300 עובדים וקבלני משנה.

 

במאי השנה רכשה בבילון שתי חברות בתחום טכנולוגיית המידע, אורנטק (הכוללת את חברת האחות אורנביט) ו-פי.2.סי. אורנטק הינה חברת ייעוץ המתמחה בניהול פרויקטים, בפיתוח כלים לניהול פרויקטים ובאבטחת מידע. החברה מתמחה במגוון רחב של פרויקטים מכל מגזרי המשק הישראלי – הייטק, מערכות מידע, ביטחון ותעופה, בנקאות ופיננסים, תקשורת, בריאות ותשתיות. פי.2.סי החלה את פעילותה בתחום SalesForce ב 2017, וכן מעניקה שירותי תפעול ותחזוקה של תשתיות מחשוב ועוסקת בפתרונות ענן.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה