רשת החינוך אמי”ת תיישם את מערכת ה-ERP של וואן טכנולוגיות

היקף הפרויקט מוערך בכמיליון ש"ח; הפרויקט צפוי לעלות לאוויר ברבעון השני של 2021

חדשות ספונסר 23/11/2020 15:48

א+א-

חטיבת מערכות עסקיות של חברת ה-IT וואן טכנולוגיות תבצע פרויקט יישום והטמעת מערכת OneView ברשת החינוך אמי"ת. הפרויקט, שהיקפו הכולל מוערך במעל מיליון ש"ח, צפוי להימשך כשמונה חודשים ומתוכנן לעלות לאוויר ברבעון השני של 2021.

 

ברשת החינוך אמי"ת למעלה מ-110 בתי חינוך בכל רחבי הארץ, בפריפריה ובמרכז, הכוללים בתי ספר יסודיים, בתי ספר תיכוניים שש-שנתיים, מכללות טכנולוגיות, ישיבות, אולפנות ומכינות קדם צבאיות.

 

צוות הפרויקט שהוקם על ידי רשת אמי"ת וחברת ONE ימנה כ-15 איש שיעבדו תחת מנהלת משותפת. הוא יכלול מומחי עיצוב ופיתוח, צוות יישום הדרכה והטמעה, וכן צוות בדיקות והסבות. פרויקט ההטמעה ינוהל על ידי טלי ספינר ויפית כהן מ-ONE וניר ליברמן ועמוס אמיר מטעם רשת אמי"ת, שיובילו יחד את כל מחזור החיים של הפרויקט לרבות שדרוגי תשתיות, הסבת תוכניות, בדיקות קבלה, הדרכת משתמשים, הטמעה וליווי לאחר העלייה לאוויר.

 

מערכת OneView תותקן ביותר ממאה מוסדות חינוך והשכלה בפריסה ארצית ובמשרדי הנהלת הרשת, ותחייב פרויקט מאתגר של הטמעה והדרכה, אשר יבוצע מאילוצי הקורונה באמצעות למידה והכשרה מרחוק.

 

רו"ח ליאור עומסי, סמנכ"ל הכספים של רשת אמי"ת: "הרשת קיבלה החלטה אסטרטגית כבר לפני 14 שנה להשקיע באופן משמעותי ולהוביל בתחום מערכות המידע. דווקא בימי הקורונה, כאשר אנחנו עוברים בשל המציאות לניהול מרחוק וללמידה מרחוק, החלטנו להעלות קומה את מערכות המידע לצד שדרוג מערכות המחשוב, הסיבים האופטיים וכל העזרים הטכנולוגיים בכלל הרשת כדי לתת מענה למצב שנוצר ולסייע למנהלים ולמורים.

 

עוד הוסיף עומסי כי "רשת אמי"ת מובילה את תהליכי החדשנות הפדגוגית בענף החינוך בישראל ולצד זה, מדורגת כבר שלוש שנים ברציפות בראש טבלת מדדי משרד החינוך. הטכנולוגיות המתקדמות, תשתיות המחשוב החדשות והשיפורים בתהליכי העבודה, תומכים באסטרטגיה של רשת אמי"ת, ומסייעים לה ליישם מודלים ושיטות פדגוגיות חדשניות בכל מוסדות הרשת".

 

רונן בנבניסטי, מנכ"ל חטיבת מערכות עסקיות בחברת ONE: "רשת אמי"ת היא לקוח גדול, חשוב וותיק של ONE. אנו גאים על בחירתה של הרשת ב-OneView, אשר מהווה עדות נוספת לאמון הרב בין הנהלות שני הארגונים מזה למעלה משני עשורים, ולמידת ההתאמה הגבוהה של מערכת OneView לרשתות חינוך הגדולות והמובילות ביותר. אין לי ספק שיחד עם מנהלי הפרויקט מטעם אמי"ת נצליח להביא את הפרויקט לקו הגמר בצורה מושלמת".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה