נתנאל גרופ זכתה במכרז להקמת שכונה חדשה בביתר עילית

במכרז שפרסם מינהל מקרקעי ישראל הציעה החברה 75 מיליון ש"ח בתמורה לקרקע; השכונה שתקום תכלול כ-50 בנייני דירות, שטחי מסחר ושירותים

חדשות ספונסר 23/11/2020 14:48

א+א-

חברת נתנאל גרופ העוסקת בייזום תכנון והקמת פרויקטים למגורים ומסחר בישראל, מדווחת היום על זכיה במכרז של מינהל מקרקעי ישראל ומשרד השיכון להקמת שכונת מגורים חדשה בעיר בית"ר עילית, וזאת לאחר שהצעתה, בגובה של כ-75 מיליון שקל, נבחרה להצעה הזוכה. בנוסף לעלות רכיב הקרקע נתנאל תישא גם בהוצאות פיתוח בהיקף של 71.7 מיליון ש"ח.

 

בית"ר עילית היא עיר המאופיינת באוכלוסייה חרדית וממוקמת כ-8 ק"מ דרום-מערבית לירושלים. המכרז של מינהל מקרקעי ישראל ומשרד השיכון מיועד לבניית שכונה חדשה בעיר, בשטח המכונה ’גבעה ג’. התב"ע הקיימת מאפשרת לבנות בתא השטח 405 יחידות דיור, אולם משרד הבינוי והשיכון מקדם תב"ע, הנמצאת לפני הפקדה, אשר צפויה עם אישורה להגדיל את כמות יחידות הדיור אותן ניתן יהיה להקים לכ-780 יחידות.

 

השכונה תאופיין בבנייה רוויה נמוכה ותכלול כ-50 בניינים, הכוללים תמהיל מגוון של דירות בגדלים שונים, לרבות דירות פנטהאוז ודירות גן. עבודות הפיתוח בשכונה צפויות להיות בסטנדרט גבוה, ולכלול את כל השירותים הנדרשים להקמת השכונה בישראל, לרבות שטחי מסחר בהיקף של כ-4,000 מ"ר, שיוקמו ויהיו אף הם בבעלות נתנאל.

 

מימון הפרויקט יבוצע ממקורותיה העצמיים של החברה וכן בכוונת החברה לפעול לקבלת מימון חיצוני מגופים מממנים.

 

אריה נתנאל, יו"ר החברה: "הזכייה במכרז זה היא צעד משמעותי נוסף להרחבת פעילותינו בתחום מתחמי המגורים, הכוללים לצד הקמת מבני מגורים גם בניית שטחי מסחר, בדומה לפרויקטים אותם ביצענו בעבר.

 

מדובר בפרויקט משמעותי שילווה את החברה בשנים הקרובות, ואנו מאמינים כי המומחיות והניסיון שצברנו לאורך השנים יבואו לידי ביטוי גם בהקמת השכונה החדשה בבית"ר עילית, שתהיה ברמת תכנון וביצוע הגבוהה ביותר. אנו נמצאים כעת בתנופה של עשייה, וממשיכים לבחון כל העת ביצוע עסקאות חדשות התואמות את יכולות החברה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה