אלוני חץ: הרווח הנקי לרבעון הסתכם ב - 158 מיליון ש”ח לעומת 183 מיליון ש”ח ברבעון המקביל

המנכ"ל: "הגביה מתנהלת כסדרה וחידושי חוזים מתבצעים בתנאים דומים לטרום המשבר. אנחנו מניחים כי בשנה הבאה אי הוודאות תתבהר ונקבל תמונה ברורה יותר לגבי השגרה החדשה"

מערכת ספונסר 23/11/2020 10:53

א+א-

החברות בקבוצת אלוני חץ מסכמות רבעון: גביית שכר הדירה הינו כ - 94% באמות, כ - 99% בארה"ב וכ - 96% בבריטניה.

הרווח הנקי לרבעון הסתכם ב - 158 מיליון ש"ח לעומת רווח של 183 מיליון ש"ח ברבעון המקביל.

ה - FFO המיוחס לבעלי המניות של החברה לרבעון השלישי לשנת 2020, הסתכם בכ - 126 מיליון ש"ח לעומת 120 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ - 5%.

ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות של החברה ליום המאזן, הינו 6.55 מיליארד ש"ח (הון עצמי של 37.92 ש"ח למניה), לעומת כ-6.34 מיליארד ש"ח (כ-36.68 ש"ח למניה).

ההון העצמי למניה על בסיס NAV סחיר (לפני מיסים נדחים) להיום, עומד על 59.8 ש"ח.

שיעור המינוף נכון להיום על בסיס ה - NAV הסחיר, עומד על כ - 23.3% בלבד.

החברה שומרת על גמישות פיננסית שבאה לידי ביטוי ביתרות מזומן ומסגרות אשראי בלתי מנוצלות בסך כולל של כמיליארד ש"ח, כשכלל נכסיה של החברה (סולו) בהיקף של כ - 13.6 מיליארד ש"ח, משוחררים משעבוד (מתוכם כ - 7.6 מיליארד ש"ח אחזקות סחירות).

במהלך תשעת החודשים הראשונים ועד היום, השקיעה אלוני חץ בחברות המוחזקות שלה סך של כ - 762 מיליון ש"ח, ומנגד מימשה נכסים (מימוש 3.1 מיליון מניות PSP) בסך של כ - 1.34 מיליארד ש"ח.

חברות הקבוצה שמרו על מדיניות הדיבידנדים שלהן בשנת 2020.

נתן חץ, מנכ"ל אלוני חץ: "אנו מסכמים רבעון חיובי, זאת על אף אתגרי התקופה והמגבלות השונות שננקטו במדינות בהן אנו פועלים. לאורך כל התקופה, בצל המציאות שהכתיב המשבר, חברות הקבוצה בישראל, בארה"ב ובבריטניה עסוקות בניהול דינמי ושוטף, לרבות קשר הדוק עם השוכרים, תוך התאמה להתפתחויות בכל אחת מהמדינות. נכון להיום, פעילות המשרדים בשווקים בהם אנו פועלים ממשיכה להתנהל בצורה יחסית טובה; שיעורי התפוסה נותרו גבוהים, הגביה מתנהלת כסדרה וחידושי חוזים מתבצעים בתנאים דומים לטרום המשבר. אנחנו מניחים כי בשנה הבאה אי הוודאות תתבהר ונקבל תמונה ברורה יותר לגבי השגרה שאליה העולם חוזר. אנו מאמינים כי האסטרטגיה שלנו להשקעה לטווח ארוך בתחומי הנדל"ן המניב ובאנרגיות מתחדשות, כמו גם איכות הנכסים והפיזור על פני מספר שווקים וכלכלות, ימשיכו להוכיח את עצמם גם בתקופה מאתגרת זו".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה