צור שמיר: הרווח הכולל צמח לכ - 44 מיליון ש”ח לעומת כ - 13 מיליון ש”ח ברבעון המקביל

הגידול נובע בעיקר מתוצאות חזקות בפעילות של איידיאיי ביטוח ומימון ישיר

מערכת ספונסר 23/11/2020 12:12

א+א-

 צור שמיר פרסמה תוצאות עסקיות לרבעון השלישי לשנת 2020, מהן עולה כי הרווח הכולל צמח לכ - 44 מיליון ש"ח לעומת כ - 13 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. הגידול נובע בעיקר מתוצאות חזקות בפעילות של איידיאיי ביטוח ומימון ישיר. מסקירת התוצאות של החברות הבנות:

איי די איי ביטוח הציגה ברבעון גידול של 50% לעומת אשתקד, ברווח הכולל, לכ - 76.5 מיליון ש"ח, בזכות עלייה בהכנסות מהשקעות יחד עם שיפור ברווח החיתומי במרבית התחומים.

מימון ישיר דיווחה ברבעון על עליה של 49% ברווח הנקי אשר הסתכם לכ - 38 מיליון ש"ח.

 אדגר הציגה רבעון נוסף של צמיחה ב - FFO, שעלה בכ - 11% לעומת אשתקד, לכ - 21.1 מיליון ש"ח. ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות הסתכם לכ - 1.2 מיליארד ש"ח, כ-7.9 ש"ח למניה. החברה הודיעה לאחרונה כי היא מנהלת משא ומתן עם ענקית הביטוח היפנית MSI למכירת 4% מחברת הבת ביטוח ישיר השקעות פיננסיות לפי שווי של כ-1.93 מיליארד שקל.

מוקי שנידמן, מנכ"ל צור שמיר ומבעלי השליטה מסר: "אנו מסכמים רבעון חזק בקבוצה אשר נובע מהמשך מגמת השיפור בכל הפעילויות. הסביבה העסקית ממשיכה להיות מאתגרת וחרף זאת, כל אחת מהחברות צולחת תקופה זו של אי וודאות בהצלחה, הודות למאמצים הרבים שמושקעים בהתאמת פעילותן לתנאי השוק המשתנים, תוך דגש לשמירה על מומנטום עסקי חיובי".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה