בריינסווי: הכנסות הרבעון השלישי הסתכמו ב-6 מיליון דולר, בהשוואה ל-5.9 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2019

ההפסד התפעולי ברבעון השלישי עמד על 0.6 מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של 2.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד

מערכת ספונסר 18/11/2020 12:12

א+א-

 בריינסוויי העוסקת בטיפול מתקדם ולא פולשני בהפרעות מוחיות, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ומדווחת על עדכונים עסקיים.

הכנסות הרבעון השלישי הסתכמו ב-6 מיליון דולר, בהשוואה ל-4.8 מיליון דולר ברבעון השני השנה ו-5.9 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2019, עלייה של 25% ו-1%, בהתאמה. ההכנסות מהשכרה עמדו על 3.4 מיליון דולר, עקביות לאלה שנרשמו ברבעון השלישי אשתקד, ומהווים 57% מסך ההכנסות.

שיעור הרווח הגולמי ברבעון השלישי השנה עמד על 75%, ירידה בהשוואה לשיעור רווח גולמי של 81% ברבעון השלישי של 2019, כתוצאה מעלייה בגריטת מלאי.

ההוצאות התפעוליות ברבעון עמדו על 5.1 מיליון דולר, בהשוואה ל-7 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2019. 

ההפסד התפעולי ברבעון השלישי עמד על 0.6 מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של 2.2 מיליון דולר ברבעון המקביל.

במועד סוף הרבעון, לחברה היו מזומנים והשקעות קצרות מועד בהיקף של כ-16.0 מיליון דולר, בהשוואה ל-21.9 מיליון דולר ב-31 בדצמבר 2019, המשקף קצב שריפת מזומנים של 5.9 מיליון דולר לתשעת החודשים הראשונים של השנה, והנובע מההפסד התפעולי ומעיתוי קבלת מלאי מספקים.

נכון לסוף הרבעון, בסיס ההתקנות של מערכות Deep TMS עמד על 593 מערכות, עלייה של 22% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. כמו כן התקבל אישור מה-FDA למערכת ה-Deep TMS לשימוש כאמצעי לגמילה מעישון לטווח קצר למבוגרים הסובלים מהתמכרות לעישון .

עוד מדווחת החברה כי התפרסמו תוצאות OCD שנאספו מהקליניקות השונות ב Journal of Psychiatric Research. התוצאות הראו ש 73% מהמטופלים הגיבו לטיפול כבר בשלב מוקדם. המחקר הראה השפעה של האפקט הטיפולי לאורך זמן.

"אנו מרוצים מאוד מהביצועים העסקיים היציבים שהפגנו במהלך הרבעון השלישי", ציין ד"ר כריסטופר וון ג’אקו, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי והוסיף: "חשוב מכך, המגפה הנמשכת מגבירה את הצורך לתת מענה לתחום בריאות הנפש הנרחב שנותר ללא מענה מספק, ורוב גדול של מרפאות ה-Deep TMS פועלות כמעט כרגיל, כאשר חלקן חוות פעילות מוגברת מזו שנרשמה טרום הקורונה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה