קנדוק קיבלה היתר לייצוא מסחרי ראשון כחלק משיתוף הפעולה עם Tilray

היתר ייצוא מסחרי ראשון לאירופה, המהווה את שוק היעד המרכזי לייצוא קנאביס רפואי בתקן GMP. קנדוק תייצא את מוצריה ותשווקם באמצעות מערך ההפצה והמכירות של Tilary

מערכת ספונסר 16/11/2020 16:48

א+א-

 אינטרקיור מודיעה כי קנדוק, חברה בת בבעלות מלאה, קיבלה את היתר משרד הבריאות לייצוא מסחרי ראשון לאירופה במסגרת שיתוף הפעולה האסטרטגי עם Tilray. בכך יתאפשר כעת לקנדוק לייצא את מוצריה ולשווקם באמצעות מערך ההפצה והמכירות העולמי של Tilray, הכולל מערך הפצה ב-15 מדינות, בכללן גרמניה, תחת מותג משותף.

היתר הייצוא יאפשר לקנדוק להנגיש את מוצריה למטופלים בישראל ולהרחיב את פעילותה בשווקים חדשים בעולם לטובת המשך הצמיחה המהירה. היתר משרד הבריאות לייצוא מסחרי של מוצרי קנדוק ל-Tilray Portugal Unipessoal, Lda התקבל לאחר קבלת היתר יבוא מהרשויות בפורטוגל ובחינת עמידת המוצרים המיוצאים בדרישות הרגולציה האירופאית בפורטוגל.

להערכת הנהלת קנדוק, מדובר באישור הייצוא המסחרי הראשון לאירופה המהווה את שוק היעד המרכזי לייצוא קנאביס רפואי בתקן GMP. קנדוק הגישה את בקשת הייצוא כבר ביולי 2020 והחברה צופה ומעריכה כי הייצוא יושלם בזמן הקרוב.

Tilray מוסמכת בתקן EU-GMP ואוחזת ברישיונות הנדרשים לייצור, שיווק, ייצוא ויבוא של מוצרי קנאביס רפואי. בקשת הייצוא הינה בהמשך להתפתחויות שחלו בישראל בחודשים האחרונים והיערכות החברה לייצוא מוצריה, לרבות השתתפות החברה בפיילוט משרד הבריאות לייצוא מוצרי קנאביס מחוץ לישראל. הייצוא של המוצרים המוגמרים מבוצע במסגרת שיתוף פעולה של קנדוק עם פנאקסיה תעשיות פרמצבטיות בישראל בע"מ.

"ייצוא מוצרי קנדוק ומימוש ההסכמים האסטרטגיים הבלעדיים עם החברות המובילות בעולם יאפשרו לקנדוק להנגיש את מוצריה האיכותיים של קנדוק למטופלים במדינות האיחוד האירופאי ומדינות נוספות ברחבי העולם, בהן קיימת רגולציה תומכת ובנוסף לממש יתרונות לגודל לטובת מחירים נוחים לקהל המטופלים בישראל".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה