רובוגרופ זכתה במקום הראשון כחברה בעלת פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר

CoderZ זכתה בקטגוריית ה- Edtech מתוך 10 חברות שעלו לשלב הגמר בכנס השנתי של קרן הון סיכון Cyberport 2020 להשקעות טכנולוגיות בהונג קונג

חדשות ספונסר 15/11/2020 12:12

א+א- 3

חברת רובוגרופ, העוסקת בתחום המחקר והפיתוח של מוצרי הדרכה וחינוך מתקדמים המשווקת פתרונות תכנות ורובוטיקה ומתמחה ביצירת זירות ופלטפורמות למידה מרחוק, זכתה במקום הראשון בכנס השנתי של קרן הון סיכון Cyberport 2020 כחברת פתרונות חינוך טכנולוגיים עם פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר.

 

הכנס השנתי נחשב לאירוע הדגל להשקעות טכנולוגיות של הונג קונג ומאפשר חשיפה ראשונה ל-Greater Bay Area הנחשב לעמק הסיליקון של אסיה. הכנס המרכזי שנערך השנה במתכונת וירטואלית, משך יותר מ -1,700 משתתפים ביניהם, קרנות הון סיכון בינלאומיות, משקיעים, חברות טכנולוגיה חדשניות, כמו גם חברות סטארט-אפ מקהילת Cyberport. 

 

פאנל השופטים כלל מומחים בינלאומיים מובילים מקרנות הון סיכון, משקיעים ומנהלי חברות טכנולוגיה ביניהן, Alibaba, GBA Homeland Investments, Founder Global Catalyst Partners ועוד.

 

במסגרת הזכייה CoderZ תקבל מלגת EdVentures GBA המיועדת לסייע לחברה להרחיב את פעילותה העסקית בסין ובשוק האסיאתי. כמו כן, החברה מתכוונת למנף את החשיפה בעמק הסיליקון של אסיה, תוך מיקוד בהתקשרות עם משקיעים פוטנציאליים, שותפים עסקיים ולקוחות בענפי החינוך והתאגידים באסיה ומחוצה לה.

 

יורם דויטש, מנכ"ל רובוגרופ, מסר: "עולם החינוך משתנה לעד, בחמש שנים האחרונות ההשקעה ב Edtech עולה בהתמדה כתוצאה מהתרחבות הקישוריות לרשת האינטרנט והמעבר לחינוך מותאם אישית.

 

מגיפת הקורונה לא יצרה את התהליך אלא שימשה כזרז בלבד, עולם החינוך וה Edtech לאחר ה COVID-19 ישתנו לעד, משרדי חינוך במדינות רבות בעולם יצאו עם תוכניות להכנסת ה Edtech לבתי הספר, השקעות של קרנות בחברות Edtech בחציון ראשון של 2020 הגיעה לסכום שיא של 4.5 מיליארד דולר ואנחנו עדיין רק בתחילתה של המהפיכה.

 

הכנס השנתי של קרן ההון סיכון Cyberport הינו אירוע עולמי בעל חשיבות גבוהה לחברות טכנולוגיה וסטארט-אפ לאור החשיפה לחברות בינלאומיות מובילות דעה בתחום הטכנולוגיה, משקיעים וקרנות הון סיכון מהגדולים בעולם. ההשתתפות הערה השנה מעידה על פוטנציאל ההשקעה האזורי וההזדמנויות העסקיות הטמונות בעולם ה-EdTech.

 

אנו מאמינים כי ההכרה ב-CoderZ במסגרת הכנס כפלטפורמה הטכנולוגית המובילה בין חברות ה Edtech תסייע לנו להרחיב את פעילותנו בשוק הגלובלי ובאסיה בפרט."

 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  .....

  מעניין רק ספונסר מפרסמת על רובוגרופ כנראה שהיא לא ממש מעניינת

  .... 15/11/2020 18:09

 2. 2
  יתכן וסוף סוף מתהפכת|4|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  narkis 15/11/2020 15:22

 3. 3
  חושב מחר לקנות ,אם המגמה ממשיכה

  שיעור על גאפ,נשמע משכנע ,נראה מה חברים חושבים על החברה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  נמר 15/11/2020 15:10