מיקרונט קיבלה אישור להשקת ומסחור המצלמה החכמה של החברה

עם קבלת האישור מרחיבה מיקרונט את היצע מוצריה ויכולות המכירה שלה בשוק ניתוח הוידאו בצפון אמריקה הנחשב לשוק היעד המוביל עבור החברה

חדשות ספונסר 12/11/2020 15:18

א+א-

חברת מיקרונט המפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות מחשוב לניהול ציי רכב ועובדי שטח, מדווחת על קבלת אישור איגוד התקשורת הסלולרית והאינטרנט האמריקני לתקן ה-PTCRB, עבור מוצר המצלמה החכמה של החברה (Micronet Enhanced SmartCam). האישור מוודא את תאימות המוצר לתקן של מפעילי רשתות הסלולר בצפון אמריקה - שוק יעד מוביל לחברה עבור מוצר זה.

 

עם קבלת אישור זה מרחיבה מיקרונט את היצע מוצריה ויכולות המכירה שלה בשוק ניתוח הוידאו בצפון אמריקה הנחשב לשוק טכנולוגי מוביל ולאחד התחומים הצומחים בתעשיית מוצרי ושירותי הטלמטיקס.

 

ה- SmartCam Enhanced היא מצלמת רכב מחוברת, בעלת יכולות טלמטיקס מתקדמות וחיבוריות לרשת הסלולר (דור רביעי), המיועדת להגברת בטיחות הנסיעה והנוסעים, בעלת קישוריות לרכב, יכולות ניטור כביש והתנהגות נהג, התראה על אירועי בטיחות בנהיגה, הדרכת נהגים בזמן אמת ודיווח למנהל הצי וזאת באמצעות שילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית וניתוח נתוני וידאו גם באמצעות שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים.

 

מוצר ה- SmartCam של מיקרונט כולל פונקציות רבות חשיבות לניהול ציי רכב ובעיקר לניהול ציי משאיות (תחום הטלמטיקס) ובניהן: זיהוי והתראה על סכנת קירבה לרכב, התראות על סטייה מנתיב, בלימות וסיבובים חדים המסוכנים לרכבי הובלה כבדים, זיהוי אי ציות לתמרורי עצור ומהירות, הסטת מבטו של נהג הרכב מן הדרך ואף התראה במקרים של הירדמות על ההגה.

 

הדגם המתקדם של המצלמה החכמה מכיל "קופסה שחורה", מצלמות ויחידת מחשוב ועל כן מהווה פתרון אשר ישחרר את הלקוח מן הצורך להתקין מספר מכשירים שונים ויאפשר לו להשתמש במוצר בודד המתכלל את כלל הנתונים מכלל הסנסורים המותקנים ברכב.

 

בחודש אוגוסט 2020 דיווחה מיקרונט כי מוצר המצלמה החכמה המתקדם של החברה קיבל את אישור רשות התקשורת הפדרלית בארה"ב (FCC) ואת אישור האיחוד האירופי (CE) לשיווק המוצר. שוק הטלמטיקס העולמי נמצא בצמיחה משמעותית וצפוי להגיע ל-45 מיליארד דולר לשנה בשנת 2022.

 

מנכ"ל מיקרונט, אלי אביבי: "מדובר באישור הרגולטורי המשמעותי האחרון שהחברה נזקקה לו כדי להתחיל במסחור מוצר המצלמה החכמה. בנוסף להזמנה עליה דיווחנו בחודש שעבר מלקוח מוביל בארה"ב עבור מוצר זה, אנו פועלים להשגת הסכמים משמעותיים נוספים למסחור המצלמה החכמה, הנחשבת לחדשנית ומובילה עולמית בתחום הטלמטיקס."

 

כזכור, בחודש שעבר דיווחה מיקרונט על קבלת הזמנה מספק שירותי טלמטיקס מוביל בארה"ב לביצוע פיילוט עבור הדגם המתקדם של מוצר המצלמה החכמה של החברה . מדובר בלקוח בעל מאות אלפי מינויים לשירותי הטלמטיקה שלו המעוניין להרחיב את שירותיו הקיימים על ידי מתן שירותי וידאו טלמטיקס ללקוחות הקצה. במסגרת ההזמנה תבצע החברה עם הלקוח פיילוט בהיקף של מאה יחידות, וזאת בהמשך להשלמה מוצלחת של פיילוט מוקדם וראשוני שביצע הלקוח למוצר זה בחודש ספטמבר 2020, כחלק ממשא ומתן להסכם בין הצדדים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה