אורביט קבלה הזמנה מיצרנית מטוסים אמריקנית בהיקף של כ-1.5 מיליון דולר

ההזמנה היא לשדרוג מערכות ניהול שמע דיגיטליות שאורביט מספקת; בחודשיים האחרונים אורביט קבלה הזמנות מלקוחות בסכום של למעלה מ-12 מיליון דולר

חדשות ספונסר 12/11/2020 09:54

א+א-

אורביט טכנולוג’יס העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים, הודיעה היום כי קיבלה הזמנה מיצרנית מטוסים אמריקאית מובילה וספקית למשרד ההגנה של ארצות הברית לשדרוג מערכות ניהול שמע דיגיטליות שאורביט מספקת לה בתמורה לכ-1.5 מיליון דולר.

 

הזמנה זו מצטרפת להזמנות קודמות מלקוח זה. אספקת המערכות המשודרגות צפויה במהלך השנים 2021-2022.

 

דניאל אשחר, מנכ"ל אורביט, מסר: "עסקת המשך זו מעידה על אמון רב של אחת מיצרניות המטוסים הגדולות בעולם במערכות השמע תוצרת אורביט, שהינה מתקדמת מסוגה בעולם, וממשיכה להציב את אורביט כאחת מיצרניות מערכות השמע הטובות בעולם.

 

עסקה זו תואמת את האסטרטגיה שלנו להעמיק את הקשר עם יצרניות המטוסים המובילות, לעמוד בציפיות הלקוח ולהבטיח הזמנות חוזרות. אורביט ממוצבת היטב טכנולוגית ותפעולית בכל תחומי פעילותה ואנו פועלים במרץ להגדלת הצבר ולביסוס מעמדנו המוביל בשווקי היעד ולמימוש המטרות העסקיות שהצבנו לעצמנו."

 

בחודשיים האחרונים אורביט קבלה הזמנות מלקוחות בסכום של למעלה מ-12 מיליון דולר: הזמנה מיצרנית המטוסים האמריקנית לוקהיד מרטין (NYSE:LMT), למערכת Orion Combat של אורביט, מערכת ניהול הקשר והשמע למטוסי F-16. היקף ההזמנה כ-6 מיליון דולר, למימוש בשלוש השנים הקרובות.

 

הזמנה זו התקבלה בהמשך לזכייה במכרז ענק של חברת לוקהיד מרטין האמריקנית לפיתוח וייצור מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16 בסך של כ-46 מיליון דולר.

 

בנוסף, הודיעה החברה על קבלת שתי הזמנות נוספות מלקוחות: הזמנה מלקוח אירופאי עבור מערכות תקשורת לוויינים קרקעיות להורדת נתונים מרשת לווייני תצפית בהיקף של כ- 1.4 מיליון דולר והזמנה לשדרוג, שירות ותחזוקה עבור מערכות ניהול תקשורת מוטסות מסוג ADAS במטוסי KC-135 של חיל האוויר האמריקאי בהיקף של כ-2 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה