סייברוואן תתקין מערכות למניעת היסח דעת בנהיגה ברכבי הליסינג של אלדן

מערכות החברה יוצעו ללקוחות כחלק אינטגרלי מעסקת הליסינג; המערכות יותקנו בתוספת תשלום של כמה עשרות שקלים לחודש לדמי ההחכרה

חדשות ספונסר 10/11/2020 15:14

א+א-

חברת סייברוואן הודיעה הבוקר לבורסה כי היא תכנס לראשונה לשוק הליסינג בעקבות חתימה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת אלדן תחבורה בע"מ. במסגרת ההסכם סייברוואן תמכור, תתקין ותעניק שירות ואחריות למערכות Saverone למניעת היסח דעת משימוש מסוכן בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה בכלי הרכב שאלדן מחכירה ללקוחותיה, על בסיס הזמנות שתזמין אלדן מעת לעת וכן על בסיס הפניית לקוחות החברה ולקוחות פוטנציאליים שלהם רכבים המוחכרים מאלדן.

 

לאור הסכם שיתוף הפעולה, יהיה באפשרותם של ציי רכב המחכירים רכבים מאלדן לקבל את רכביהם החדשים לאחר שהותקנה בהם מערכת סייברוואן וכשמחיר המערכת, התקנתה והשירות והאחריות המוענקים לבעלי הרכבים המוחכרים יתומחר במסגרת עסקת החכרת הרכב מאלדן – מדובר בתוספת של כמה עשרות שקלים בחודש.

 

לאלדן ציי רכב של כ-30,000 רכבים והיא אחת מארבע השחקניות הגדולות בסגמנט ההשכרה היומית (נתח שוק של 11%) ובסגמנט הליסינג (נתח שוק של 17%). ראוי לציין כי אלדן היא החברה הראשונה בישראל שתציע את המערכות של סייברוואן ללקוחותיה.

 

להערכת הנהלת סייברוואן, ההסכם מהווה קפיצת מדרגה משמעותית בפוטנציאל הפצת מערכות סייברוואן בישראל, ומהווה הבעת אמון מגורם מקצועי ומשמעותי בשוק הליסינג הישראלי. ההסכם צפוי להאיץ את החדירה של מערכות סייברוואן לציי רכב נוספים.

 

אורי גלבוע, מנכ"ל חברת סייברוואן מסביר כי: "אסטרטגיית השיווק שלנו, להרחבת השימוש במערכות סייברוואן, כוללת שיתופי פעולה עם שחקנים משמעותיים המספקים שירותי השכרת רכב וליסינג ולא רק חברות בעלות ציי רכב גדולים.

 

ההסכם עם אלדן, מהווה הבעת אמון בטכנולוגיה שלנו מאחת החברות הגדולות והמובילות בתחום. עצם הכנסת המערכת והתשלום בגינה כחלק מעסקת הליסינג הופך את מערכת לנגישה למרבית ציי הרכב. תמורת תוספת קטנה לתשלום החודשי הנהג נהנה מסביבת נהיגה בטוחה יותר ומסיכון מופחת לאובדן בנפש ורכוש בעקבות תאונות.

 

במקביל, אנו ממשיכים לספק מערכות ללקוחות, מקדמים פיילוטים עם חברות וארגונים עם ציי רכב גדולים ונשתתף בקול הקורא של משרד התחבורה במטרה להיות חלק אינטגרלי ממהלך רגולטורי לשילוב טכנולוגיות למניעת היסח דעת ממכשיר נייד בכל הרכבים בישראל".

 

אבישי לוי, משנה למנכ"ל אלדן הוסיף: "זהו חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו, לייצר ערכים מוספים ללקוחותינו תוך שימת דגש על מוטיבים בטיחותיים וטכנולוגיים. אנו שמחים להיות הראשונים בישראל אשר מציעים ללקוחותינו מערכת בטיחותית זו ובדגש על תוצרת כחול לבן.

 

מערכת סייברוואן נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר הנייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב בלבד עומדת על כ- 300 מיליארד דולר, כש- 25% מהתאונות קשורות לשימוש במכשיר הנייד בזמן נהיגה. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

 

שוק היעד הראשוני של החברה כולל ציי רכב מסחריים ופרטיים בהם תותקן מערכת החברה במטרה להפחית סיכונים ולהוריד עלויות בשל תאונות דרכים בהן מעורבים נהגיהם. לחברות ביטוח וליסינג וכן לחברות המנהלות ציי רכב יש עניין רב בהפחתת נזקים ועלויות כתוצאה מתאונות דרכים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה