לאומי פרטנרס בתגובה לדוחות אמות: עדכון ההמלצה ל”תשואת שוק” בשל העלייה במחיר השוק

במחיר יעד של 18.1 שקל למניה, המשקף אפסייד צנוע של כ-2%

מערכת ספונסר 09/11/2020 16:42

א+א-

תגובת לאומי פרטנרס ע"י האנליסטית מעיין בק-מרום, לפרסום דו"חות אמות: עדכון ההמלצה ל"תשואת שוק" בשל העלייה במחיר השוק, במחיר יעד של 18.1 שקל למניה, המשקף אפסייד צנוע של כ-2%.

בק-מרום מציינת כי "בהמשך לתחזית המעודכנת שפרסמה החברה ברבעון הקודם, אשר לא כללה את השפעות הסגר השני, מציינת אמות כי תיתכן סטייה מהטווח התחתון של התחזית באחוזים בודדים. נזכיר כי החברה צפתה טווח של 740 - 760 מיליון שקל לעומת תחזית מקורית של 790 - 805 מיליון שקל ו - 728 מיליון שקל בשנת 2019 בפועל.

תחזית ה-FFO עומדת על טווח של 530 - 550 מיליון שקל. התחזית שהנחנו בתרחיש הבסיס שלנו כוללת פגיעה עמוקה יותר גם בתוצאות 2020 וגם בשנים הקרובות".

נכון לתום הרבעון השני בבעלות אמות 104 נכסים מניבים ובנוסף 4 נכסים בשלבי הקמה וכן 4 עתודות קרקע בשלבי תכנון וייזום. השווי ההוגן של כלל הנכסים, נכון לסוף יוני, הינו כ - 13.6 מיליארד ש"ח והם משתרעים על פני שטח כולל של כ - 1.5 מיליון מ"ר, מתוכם כ- 942 אלפי מ"ר שטחי השכרה.

היקף ההקלות לשוכרי המרכזים המסחריים בסגר הראשון הסתכם בכ - 32 מיליון ₪, שהתבטאו בתוצאות הרבעון השני של 2020. נוכח הסגר השני מציינת החברה כי היא בוחנת מתן הקלות פרטניות מול שוכרים שנפגעו מהמגבלות ולא הקלות גורפות לכלל השוכרים.

ביחס לשוכרי נכסי המשרדים, עמדת החברה היא שהסכמים יש לקיים והיא פועלת לאכוף את הסכמי השכירות. במקרים פרטניים בלבד החברה אפשרה פריסת תשלומים לשוכרי המשרדים. נכון לתום הרבעון השלישי, הגבייה של דמי השכירות והניהול משוכרי המשרדים מתנהלת כסדרה למעט מקרים נקודתיים של פריסת תשלומים לשוכרים מסויימים (97% גבייה ברבעון) בדומה לתקופת טרום מגפת הקורונה.

החברה מדווחת שעד כה למרות המעבר לעבודה חלקית מהבית לא התקבלה שום אינדיקציה שלילית מהשוכרים הקיימים. החברה מעדכנת כי במהלך תשעת החודשים הראשונים נחתמו 145 חוזים חדשים לנכסי משרדים בשטח של כ - 52 אלף מ"ר וכי ממוצע שכה"ד למ"ר בחוזים החדשים זהה לחוזים הקודמים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה