גילת ו-SES מרחיבות את השותפות עם הזמנת המשך למודמים במהירות גבוהה

היקף ההזמנה עומד על מיליוני דולרים; המודמים החדשים יספקו נפח תקשורת רב של Gbps, ויאפשרו מתן שירותים באיכות מקבילה לזו שבסיבים אופטיים

חדשות ספונסר 09/11/2020 15:10

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית, מודיעה היום כי היא  ו-SES מרחיבות את השותפות ביניהן עם הזמנת המשך בהיקף של מיליוני דולרים למודמים במהירות גבוהה.

 

המודמים של גילת יספקו נפח תקשורת רב של Gbps, ויאפשרו מתן שירותים באיכות גבוהה על גבי מערכי הלוויינים O3b ו-O3b mPOWER MEO של SES. המודמים בתפוקה גבוהה של גילת יתמכו באספקת שירותים באיכות מקבילה לזו שבסיבים אופטיים אותם מספקת SES עבור ממשלות וארגונים.

 

"גילת מעריכה מאוד את השותפות החזקה עם SES ושמחה להרחיב את שיתוף הפעולה, ולהביא לשוק מודמים באיכות גבוהה אשר יתמכו בשווקי ה-O3b mPOWER", אמר אמיר יפה, ראש תחום לקוחות גלובליים בגילת.

 

"גילת ו-SES חולקות אותו חזון לגבי הצורך של שילוב מערכי לווייני GEO ו- Non-GEO Stationary (NGSO) בכדי לענות על הדרישה הגוברת לקישוריות פס רחב בעלת שיהוי נמוך במחיר סביר, ברחבי העולם."

 

בשבוע שעבר דיווחה גילת כי בעקבות ביטול ההסכם עם חברת קומטק שאמורה היתה לרכוש את גילת בתמורה ל-532 מיליון דולר, היא מחלקת דיבידנד ענק למשקיעים בהיקף של 55 מיליון דולר. את הרבעון השני של 2020 סיימה גילת עם הפסד של 4.2 מיליון דולר. ההכנסות ברבעון השני של שנת 2020 הסתכמו ב-38.8 מיליון דולר בהשוואה ל-59.7 מיליון דולר ברבעון השני של 2019

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה