ארד זכתה במכרז לאספקת מדי מים בספרד

ההיקף הכספי המוערך של העסקה עומד על כ-9.5 מיליון אירו; אספקת מדי המים תחל בחציון הראשון של 2021 ותימשך 3-5 שנים

חדשות ספונסר 08/11/2020 09:40

א+א-

חברת ארד, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות למדידת מים, מדווחת היום כי חברת הבת בספרד Contadores de Agua de Zaragoza (בבעלות מלאה) זכתה במכרז לאספקת מדי מים אולטרסונים מסוג סונטה עם תקשורת NBIoT לחברת EMAYA שהיא תאגיד המים בפאלמה דה מיורקה.

 

ההיקף הכספי המוערך של אספקות יחידות הסונטה על ידי קונטזרה לתאגיד המים במסגרת המכרז הוא כ- 9.5 מיליון אירו. האספקות צפויות להתחיל בחציון הראשון של שנת 2021 וימשכו במשך 3- 5 שנים.

 

כל המידע הנוגע למועדים ולהיקפים הסופיים של המכרז, ובהתאם לשווי התמורה הכספית מימוש המכרז כפוף, בין היתר, לחתימת הסכם מפורט בין קונטזרה לתאגיד המים.

 

חברת מדי המים שייכת לקיבוצים דליה ורמות מנשה. בחודש מאי השנה מכרו חברי קיבוץ דליה 11.8% מהחברה לגופים מוסדיים בתמורה לכ-150 מיליון ₪, כך שכיום קיבוץ רמות מנשה הוא בעל המניות הגדול בחברה.

 

את הרבעון השני של 2020 סיכמה החברה עם הכנסות של כ-58.7 מיליון ₪, לעומת 64.8 מיליון ₪ ברבעון המקביל, ועם רווח נקי של 3.5 מיליון ₪ לעומת רווח של 5.2 מיליון ₪ ברבעון המקביל ב-2019. השפעות הקורונה ניכרות בתוצאות החברה, בשל דחיית עבודות וקיטון בביקושים למוצרי החברה בארה"ב.

 

עם פרסום הדוחות של הרבעון השני, עדכנה החברה כי היא  מבצעת פעולות להתמודדות עם השפעות הקורונה, שכוללות בין היתר צמצום הוצאות שכר עבודה והוצאות תפעוליות אחרות.  הקבוצה ביצעה התאמה והקטנה של ההוצאות נוכח ירידה האפשרית בהכנסות. הקטנת ההוצאות

כללה בין היתר צמצום הוצאות שכר עבודה והוצאות תפעוליות אחרות.

 

בנוסף עדכנה החברה כי גייסה מהמערכת הבנקאית את המימון הבנקאי שהיא צופה שיידרש לה עד לסוף שנת 2020 ,בנוסף. לרשות החברה עומדות מסגרות אשראי במערכת הבנקאית, שרובן אינן מנוצלות, כך שלחברה רמת נזילות המותאמת לפעילותה הצפויה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה