עליות קלות בתל אביב, מדד הבנקים מוסיף 0.72%

תל אביב 35 עולה 0.15%; אשטרום קבוצה מטפסת 2.2%; אודיוקודס נופלת 4%; עליות שערים בפתיחת המסחר באירופה, דקס עולה 1.15%; החוזים בניו יורק נסחרים בעליות של עד 0.9%

מערכת ספונסר 03/11/2020 10:35

א+א-

הבורסה המקומית נפתחה בעליות קלות, על רקע עליות שערים בשווקי העולם. בניו יורק ננעל יום המסחר בעליות שערים והחוזים העתידיים מצביעים לפי שעה על פתיחה חיובית. הבורסות באירופה ננעלו אתמול בירוק והמסחר באסיה מתנהל כעת בעליות. בורסת תל אביב רשמה אתמול עליות שערים; מדד ת"א 35 עלה 1.15%, מדד ת"א 125 עלה 0.19%.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער שלילי על מדד ת"א 35 ובפער חיובי בדולר רציף. מבין מניות המדד בולטת היום מניית פריגו בפער חיובי של 1.30%. מניית איי.סי.אל חוזרת בפער חיובי של 1.03%, מניית אופקו הלת’ בפער שלילי של 2.67%, מניית טבע חוזרת בפער שלילי של 1.84%.

אתמול דווח כי סמנכ”ל וראש חטיבת טכנולוגיות בבנק דיסקונט, יקי זנו, הודיע על החלטתו לסיים את תפקידו, לאחר שהצטרף לדיסקונט ב – 2018.

משלחת קרן המטבע הבינלאומית החלה אתמול את דיוניה בישראל. המשלחת תגיש דו"ח ראשוני לשר האוצר ולנגיד בנק ישראל ב - 18 בנובמבר.

פריון מודיעה על חידוש ההסכם האסטרטגי עם מיקרוסופט ל - 4 שנים: "בכוונת פריון למנף את הצעד כדי להרחיב ולחזק את רשת אתרי התוכן שלה ולספק פתרונות חיפוש רווחיים, בדסקטופ ובסלולר".

מסקירת IBI על גב ים: "על אף האופטימיות של החברה על שוק המשרדים, ההערכות הן כי השוק עובר שינוי משמעותי והצפי הוא לירידה בביקושים ובמחירי השכירויות".

ועדת הכספים אישרה תשלום מענקי סיוע לעצמאיות שהיו בחופשת לידה ולמשרתי מילואים. הזכאות לסיוע מותנית בירידה של למעלה מ - 25% במחזור העסקאות מאז התפרצות נגיף הקורונה.

מסקירת לאומי: "אופיו של תהליך ההצבעה בארה”ב, מעלה את הסיכוי לסכסוך משפטי ממושך על התוצאה. דבר שאינו סביר הוא שהדמוקרטים יזכו ברוב חסין פיליבסטר בסנאט, ולכן צריך למתן מאוד ציפיות לחבילת הרחבה ענקית כבר בקרוב".

תעשיית קרנות הנאמנות חוזרת לגייס בחודש אוקטובר: במהלך החודש גייסו קרנות הנאמנות האקטיביות והפאסיביות 1.29 מיליארד ₪. הקרנות המחקות שגייסו 735 מיליון ₪ מובילות את הגיוסים זה חודש רביעי ברציפות.

הראל פיננסים: :השווקים ממתינים להכרעה בבחירות לנשיאות ומתמחרים ניצחון לביידן. תרחיש אחר עשוי להוביל לתנודתיות".

מידרוג: ירידה חדה בהיקף הנפקות אג”ח קונצרני בחודש אוקטובר. היקף ההנפקות באוקטובר הסתכם בכ - 3.4 מיליארד ₪ ע.נ, נמוך משמעותית בהשוואה לכ - 7.5 מיליארד ₪ ע.נ בתקופה המקבילה. מרבית הנפקות החודש בוצעו על ידי חברות נדל"ן ובינוי.

המשביר 365: פתיחת החנויות תהיה בהתאם להנחיות הממשלה. ‏בחברה לא מצטרפים למרד הסוחרים, ועובדי החברה נשארים בחופשה ללא תשלום. המנכ"ל ובעל השליטה רמי שביט ממשיך בתפקידו אך מוותר על שכרו במהלך הסגר.

הראל זכתה במכרז ביטוח בהיקף של 250 מיליון ₪. ארגון עובדי עיריית תל אביב - יפו חתם על הסכם חדש לביטוח בריאות ושיניים ל - 30 אלף עובדי העירייה, עובדי המרכז הרפואי איכילוב ובני משפחותיהם.

 בונוס ביוגרופ תערוך ניסוי קליני בארבעה מרכזים רפואיים. המרכז הרפואי מאיר מצטרף לניסוי הקליני, העוסק בהשלמת חסר נרחב בעצם מעצמות הגפיים, באמצעות שתל עצם, שגודל מחוץ לגוף של המטופל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה