המסחר בבורסת ת”א ננעל בעליות רוב השערים המרכזיים

מדד ת"א 35 עלה 1.15% ומדד ת"א 125 עלה 0.19%. מדדי הטכנולוגיה הובילו את העליות, מדד הבנקים ירד 0.68%

מערכת ספונסר 02/11/2020 17:57

א+א-

הבורסה בת"א נסגרה היום בעליות של רוב השערים המרכזיים, בהובלת מדדי הטכנולוגיה. מדד ת"א 35 עלה בשיעור של 1.15%, מדד ת"א 125 עלה בשיעור של 0.19% ומדד ת"א SME60 עלה 1.02%. באשר למדדים הסקטוריאליים, ת"א טכנולוגיה עלה 1.27%, הנפט והגז עלה 1.1%, מדד התקשורת עלה 0.83%, מדד הבנקים ירד 0.68%.

מניות קבוצת אשטרום, נייס וטבע, ריכזו מחזורי מסחר גדולים בעלייה. מניות לאומי, פועלים, מזרחי טפחות, בזק ודיסקונט, ריכזו מחזורי מסחר גדולים בירידה.

עלייה בולטת נמדדה היום במניית מבנה שעלתה 8.12%. אחריה עם שיעורי עליות בולטים היום: רבוע נדלן, ארפורט סיטי, מליסרון, הכשרת הישוב, קבוצת עזריאלי, לוינשטיין נכסים ואקויטל.

את שיעורי הירידות הגדולים הובילה היום מניית בזק שירדה 2.09%, ואחריה ירדו מניות מגדל ביטוח, גילת, הפניקס, מלם תים, מנורה החזקות, פועלים וקבוצת דלק.

היקף המסחר היום עמד על כ – 1.35 מיליארד ₪.

בניו יורק נפתח המסחר בעליות וגם באירופה מסכים ירוקים.

סמנכ”ל וראש חטיבת טכנולוגיות בבנק דיסקונט, יקי זנו, הודיע היום על החלטתו לסיים את תפקידו לאחר שהצטרף לדיסקונט ב – 2018.

משלחת קרן המטבע הבינלאומית מתחילה היום את דיוניה בישראל. המשלחת תגיש דו"ח ראשוני לשר האוצר ולנגיד בנק ישראל ב - 18 בנובמבר.

פריון מודיעה על חידוש ההסכם האסטרטגי עם מיקרוסופט ל - 4 שנים: "בכוונת פריון למנף את הצעד כדי להרחיב ולחזק את רשת אתרי התוכן שלה ולספק פתרונות חיפוש רווחיים, בדסקטופ ובסלולר".

מסקירת IBI על גב ים: "על אף האופטימיות של החברה על שוק המשרדים, ההערכות הן כי השוק עובר שינוי משמעותי והצפי הוא לירידה בביקושים ובמחירי השכירויות".

ועדת הכספים אישרה תשלום מענקי סיוע לעצמאיות שהיו בחופשת לידה ולמשרתי מילואים. הזכאות לסיוע מותנית בירידה של למעלה מ - 25% במחזור העסקאות מאז התפרצות נגיף הקורונה.

מסקירת לאומי: "אופיו של תהליך ההצבעה בארה”ב, מעלה את הסיכוי לסכסוך משפטי ממושך על התוצאה. דבר שאינו סביר הוא שהדמוקרטים יזכו ברוב חסין פיליבסטר בסנאט, ולכן צריך למתן מאוד ציפיות לחבילת הרחבה ענקית כבר בקרוב".

תעשיית קרנות הנאמנות חוזרת לגייס בחודש אוקטובר: במהלך החודש גייסו קרנות הנאמנות האקטיביות והפאסיביות 1.29 מיליארד ₪. הקרנות המחקות שגייסו 735 מיליון ₪ מובילות את הגיוסים זה חודש רביעי ברציפות.

הראל פיננסים: :השווקים ממתינים להכרעה בבחירות לנשיאות ומתמחרים ניצחון לביידן. תרחיש אחר עשוי להוביל לתנודתיות".

מידרוג: ירידה חדה בהיקף הנפקות אג”ח קונצרני בחודש אוקטובר. היקף ההנפקות באוקטובר הסתכם בכ - 3.4 מיליארד ₪ ע.נ, נמוך משמעותית בהשוואה לכ - 7.5 מיליארד ₪ ע.נ בתקופה המקבילה. מרבית הנפקות החודש בוצעו על ידי חברות נדל"ן ובינוי.

המשביר 365: פתיחת החנויות תהיה בהתאם להנחיות הממשלה. ‏בחברה לא מצטרפים למרד הסוחרים, ועובדי החברה נשארים בחופשה ללא תשלום. המנכ"ל ובעל השליטה רמי שביט ממשיך בתפקידו אך מוותר על שכרו במהלך הסגר.

הראל זכתה במכרז ביטוח בהיקף של 250 מיליון ₪. ארגון עובדי עיריית תל אביב - יפו חתם על הסכם חדש לביטוח בריאות ושיניים ל - 30 אלף עובדי העירייה, עובדי המרכז הרפואי איכילוב ובני משפחותיהם.

 בונוס ביוגרופ תערוך ניסוי קליני בארבעה מרכזים רפואיים. המרכז הרפואי מאיר מצטרף לניסוי הקליני, העוסק בהשלמת חסר נרחב בעצם מעצמות הגפיים, באמצעות שתל עצם, שגודל מחוץ לגוף של המטופל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה