סינאל פיתחה טכנולוגיה לענף המסעדות והאירוח באנגליה, המותאמת לתקנות הקורונה

ארז בוגנים : "המערכת החדשה מוכיחה את עצמה כיעילה בקטיעת שרשראות הדבקה ואיתור מהיר במקרה של חשיפה לנגיף"

חדשות ספונסר 01/11/2020 14:43

א+א-

חברת סינאל הישראלית, ממשיכה לבסס את מעמדה בשוק האנגלי באמצעות חברת הבת סינאל UK. החברה פיתחה פתרון טכנולוגי לענף המסעדנות והאירוח באנגליה, המחייבות כל בעל עסק לתעד באופן מבוקר פרטים אודות כל אדם הפוקד את המסעדה/בית האירוח כולל הצהרת בריאות, בהתאם להנחיית "Test & Trace" של הביטוח הלאומי בממלכה המאוחדת

 

עד כה, הרישום נעשה באופן ידני ומסורבל או באמצעות QR, פיתרון שאינו תומך טלפונים שאינם חכמים. חברת סינאל UK פיתחה מערכת דאטה אפליקטיבית המונגשת על טאבלטים ועל מכשירי אנדורואיד ו- IOS באמצעותה כל אדם הנכנס לבית העסק (מסעדה/ בר / בית קפה / מלון וכו) יוכל להזין את הפרטים הנדרשים באמצעות ממשק משתמש קל ונוח לשימוש. 

 

מטרת הרישום נועדה לסייע בקטיעת שרשראות הדבקה באמצעות איתור מהיר של כל האנשים שנחשפו לחולה קורונה באותו המקום ובאותו הזמן.

 

מדובר בתוכנה נגישה המאחסנת את כל הנתונים המוזנים בצורה מאובטחת בענן והינה בהתאם לתקנות רגולציית הגנת הפרטיות (GDPR) באנגליה. כל הפרטים מונגשים וניתן להורידם בקלות דרך פורטל מקוון.

 

ארז בוגנים משנה וממלא מקום מנכ"ל סינאל ציין כי, "מדובר בפתרון יעיל ביותר שצפוי לחסוך כוח אדם וזמן יקר לארגון, המותאם לדרישות הרגולציה ולתקנות ה- GDPR רגולציית הגנת הפרטיות באנגליה. המערכת החדשה מוכיחה את עצמה כיעילה בקטיעת שרשראות הדבקה ואיתור מהיר במקרה של חשיפה לנגיף.

 

המערכת שהושקה לאחרונה מוצעת כעת לשותפי החברה הטכנולוגיים בתחום ההסעדה וכן למסעדות ומוסדות אירוח באנגליה. היקף הפוטנציאלי הכספי של שוק המסעדות באנגליה נאמד בתחום זה בעשרות מיליוני פאונד, ובכוונת החברה להגיע למאות בתי עסק במדינה במסגרת תהליכי ההפצה של הטכנולוגיה הייעודית.

 

מדובר בפוטנציאל שוק גדול היות ומדובר במוצר התואם הנחיות המחייבות כיום את הענף מבחינה רגולטורית".

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה