איילון תעניק למנרב הנדסה ובניין ערבויות ביצוע בהיקף של כ-40 מיליון ₪

הערבויות ניתנות למנרב לצורך הנפקת ערבויות מכרז, ביצוע וטיב בתחום התשתיות בו פעילה החברה ובפרויקטים המאושרים על ידי החשב הכללי

חדשות ספונסר 29/10/2020 13:47

א+א-

איילון חברה לביטוח מרחיבה את פעילותה בתחום ערבויות הביצוע לעבודות תשתית. באחרונה חתמה החברה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת מנרב הנדסה ובניין בע"מ, במסגרתו תעמיד איילון ערבויות למנרב לצורך הנפקת ערבויות מכרז, ביצוע וטיב בתחום התשתיות בו פעילה החברה ובפרויקטים המאושרים על ידי החשב הכללי באוצר. היקף העסקה מוערך בכ- 40 מיליון ש"ח.

 

בשנים האחרונות הגדילה איילון באופן משמעותי את פעילותה הן בתחום פוליסות חוק מכר והן בתחום ערבויות הביצוע. איילון אף הקימה מחלקה מקצועית ייעודית לנושא המנוהלת על ידי עורכת הדין מיכל מגידו, תחת ניהולו של המשנה למנכ"ל איילון, גדעון רוזוליו, מנהל אגף ביטוח כללי-עסקי.

 

חברת מנרב הנדסה ובניין בע"מ הינה אחת מהחברות הוותיקות בענף התשתיות בישראל, ומהווה את זרוע הביצוע ההנדסית של קבוצת מנרב בתחום התשתיות והקבלנות, אשר בראשה עומדת חברת האם הציבורית מנרב אחזקות בע"מ.

 

מנכ"ל איילון, אריק יוגב ברך על הסכם שיתוף הפעולה עם מנרב וציין כי: "איילון רואה בהסכם שיתוף הפעולה עם חברת מנרב – אחת החברות המובילות בענף הבנייה והתשתיות בישראל הבעת אמון מקצועי בצוותי החברה ובפרט בימים אלו נוכח משבר הקורונה. 

 

כחלק מיישום התוכנית האסטרטגית שלנו, הגדילה איילון בשנים האחרונות בצורה משמעותית את הפעילות שלנו בתחום ערבויות המכר והביצוע ואנו כיום אחת מחברות הביטוח המובילות בתחום."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה