אוגווינד תחל בהקמת שלב ב’ בפרויקט האגירה בחברת נשר

בנוסף חתמה החברה על הסכמי שיווק והקמה של מערכת AirSmart באיטליה, אנגליה, שוויץ, טורקיה ואיחוד האמירויות; החברה תפעל בכל טריטוריה באמצעות שותף מקומי

חדשות ספונסר 29/10/2020 13:06

א+א- 1

חברת אוגווינד המפתחת מערכות לאגירת אנרגיה באמצעות אוויר דחוס, הודיעה היום כי השלימה בהצלחה רבה את שלב א’ בפרויקט נשר, והיא תחל בהקמת שלב ב’ של הפרויקט באופן מיידי. להערכת החברה, הפרויקט יושלם עד ה- 31 בדצמבר, 2020.

 

פרויקט נשר הוא הסכם אספקת מערכת אגירת אוויר דחוס בנפח האגירה הגדול ביותר שביצעה החברה עד היום. הפרויקט כלל שני שלבים, כאשר השלב השני הוא המהותי ובו יותקנו מרבית מתקני האגירה. השלב השני היה מותנה בהצלחת השלב הראשון והוכחת יכולת מערכת ה- AirSmart בכל הקשור לחיסכון האנרגטי בצריכת החשמל הצפוי משימוש בה.

 

עוד הודיעה אוגווינד, כי בהמשך לאסטרטגיית החברה להתרחב לשווקים אסטרטגיים מחוץ לישראל, התקשרה בהסכמים לשיווק, הפצה והקמה של מערכות AirSmart עם חברות בטורקיה, איטליה, שוויץ, אנגליה ואיחוד האמירויות.

 

בכל אחת מהמדינות הללו תפעל אוגווינד באמצעות שותף מקומי אשר יתקשר עם לקוחות קצה למכירת מערכת האגירה של החברה וביחד יפעלו להקמה מסחרית מוצלחת של מערכת ה-AirSmart, בתמורה לקבלת תקבולים מהפרויקטים בשיעורים משתנים. על פי הסכמי השיווק וההפצה, אוגווינד תהיה שותפה באחוזים משתנים בפעילות שתוקם עם כל אחת מהחברות המקומיות במודלים עסקיים שונים.

 

כמו כן, חלק מההסכמים כוללים סעיפי בלעדיות עם החברות המקומיות בהתקיימות תנאים מסוימים. הכנסות החברה תלויות באופן ישיר מכמות והיקפי הפרויקטים אשר ינוהלו על-ידי החברות המקומיות.

 

לדברי אור יוגב מנכ״ל ומייסד החברה: ״המשמעות של ההצלחה בפרויקט נשר משמעותית לאוגווינד ופותחת לנו שוק מאוד גדול ומעניין בעולם – של מפעלי צמנט ואבקות. שילוב והטמעת AirSmart למערכות שילוח פניאומטיות המבוססות על הזרמת אבקות בלחץ אויר בספיקות גבוהות הוכח כהצלחה גדולה בהיבט של חיסכון האנרגטי בצריכת החשמל.

 

נשר הינו אחד המפעלים הגדולים בעולם בתעשיית הצמנט והוכחת היכולות שהצגנו תאפשר לאוגווינד להפיץ את בשורת ה-AirSmart במפעלים רבים אחרים בעולם להם מערכת דומות״.

 

עוד הוסיף יוגב, ״בהמשך למימוש אסטרטגיית הצמיחה וההתרחבות הגולבלית של אוגווינד התחלנו לחתום על הסכמים אסטרטגיים באירופה כאשר כל אחת ממדינות אלו נבחרה בקפידה, והבנה כי הן מרכזות אזורי תעשיה גדולים ומשמעותיים ובחלקם מחירי החשמל לתעשייה גבוהים מאוד. אוגווינד תהיה שותפה של הגוף שנבחר בכל מדינה ומדינה ולא במודל של זכיינות״.

 

״מבחינתנו, משמעותי לא פחות, היא שכל התקנה באחת מהמדינות הללו מניחה את הבסיס הרגולטרי והתפעולי לכניסה מהירה וחלקה של מערכת ה - AirBattery״.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מחלוקת הפטנט

    מה קורה עם המחלוקת המשפטית אודות הפטנט?

    יחיאל ש. 29/10/2020 14:42