ביולייט קיבלה אישור שיווק באירופה למכשיר לניתוחי גלאוקומה

סנאוקוליס, חברה מוחזקת של ביולייט, קיבלה את האישור ומתכוונת לפעול להשקת המוצר באירופה

חדשות ספונסר 29/10/2020 10:48

א+א-

חברת ביולייט, אשר מתמקדת בפיתוח ומסחור של מוצרים לאבחון וטיפול במחלות עיניים, מדווחת היום כי חברת סנאוקוליס, חברה מוחזקת (כ-5%) קיבלה אישור CE MARK לשיווק באירופה של גרסת הדור החדש של מוצר סנאוקוליס.

 

סנאוקוליס עוסקת בפיתוח מכשיר ייעודי לניתוחי גלאוקומה. במסגרת ניסוי קליני הנערך באירופה, סנאוקוליס גייסה את כל 120 החולים וביצעה בהם את הניתוח הייחודי במכשיר סנאוקוליס ונכון לסוף אוגוסט כ-30 כבר השלימו מעקב של 12 חודשים לאחר ניתוח.

 

לפי דיווחי סנאוקוליס לביולייט, נצפו תוצאות טובות של הניסוי שעיקרן שמירה על רמת הלחץ התוך עיני וכן לא נצפו תופעות לוואי משמעותיות. עם קבלת האישור האירופי, מתכוונת סנאוקוליס לפעול להשקת המוצר בשוק באירופה.

 

מנכ"ל סנאוקוליס ניר ישראלי ציין היום כי "פשטות ומהירות הניתוח תאפשר טיפול בחולים רבים בצורה יעילה ובטוחה אשר מניבה תוצאות טובות ותפחית לחולים את הצורך בתרופות. למוצר פוטנציאל להיות פריצת דרך בטיפול במחלת הגלאוקומה, אחת המחלות העיקריות המובילות לעיוורון".

 

ביולייט השקיעה בסנאוקוליס בשנת 2019 1.1 מיליון דולר, יחד עם זהר זיסאפל, בתמורה למניות בכורה ב’, מתוך סך השקעה והמרת הלוואות המירות למניות בסך כולל של עד כ-3 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה