מניית מיטרוניקס לקראת פריצת שיא כל הזמנים – מהם היעדים?

מניית מיטרוניקס מדשדשת מספר שבועות מתחת לשיא השנתי, האם תפרוץ ומהם היעדים העתידיים?

דובי קורן 27/10/2020 12:12

א+א-

חברת מיטרוניקס עוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק והפצה של ציוד לבריכות שחיה. מוצרי החברה כוללים מגוון סוגים של רובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, כיסויים אוטומטיים לבריכות, אזעקות להגנת המשתמשים בבריכה מטביעה ומוצרים משלימים בתחום של טיפול במים לבריכות שחייה.
מיטרוניקס מייצרת בישראל ובאירופה ומעל ל 95% ממוצרי החברה מיועדים לייצוא. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 5.69 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

שנה נהדרת נוספת עברה על החברה עם תשואה של מעל 85%, נכון לכתיבת שורות אלו ועם כניסתה למדד ת"א 35 בחודש אוגוסט האחרון.

 

כבר בסוף חודש מאי היה ניתן לחזות בעוצמת המגמה לאחר הירידות של חודש מרץ שמהר מאוד נמחקו, והמניה רשמה שיאים חדשים.

 

בשלושת החודשים האחרונים קיימת סוג של הפוגה במגמה החיובית כשהמניה קובעת שיא ברמה של 5,300-5,360 נקודות ומשם יצאה לתנועה צידית על הגרף. המימוש לאזור של 4,500 נקודות היה טבעי ביותר בטח לאחר הריצה מרמות שפל שנתיים מתחת ל-2,000 נקודות בשיא משבר הקורונה בחודש מרץ האחרון.

 

בחודשיים האחרונים המניה מגלה עוצמה עם הצמדות לאזור ההתנגדות כשהתמיכה עולה מדרגה לרמה של 4,840-4,850 נקודות. התנהגות כזו הינה שורית מאוד השאלה אם הקונים יגדילו ציפיות ונראה פריצה קדימה.

 

מיטרוניקס – גרף יומי

 

נעילה מעל אזור השיא שצוין תביא לטריגר טכני חיובי ויעד ראשוני לרמה של 6,100 נקודות לערך. תמיכה קרובה קיימת סביב 4,840-4,850 נקודות שהן רמות השפל של החודש האחרון.

 

לפי הנעשה על הגרף אני נותן לתרחיש של פריצה סיכוי גבוה יותר מאשר נסיגה מהותית במחיר. כל שנותר זה להמתין להחלטת השוק.

 

בהצלחה לסוחרים

 

  1. מניות בכתבה
  2. מיטרוניקס

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה