גילת מרחיבה חוזה ניהול תמסורת סלולרית בהיקף של 20 מיליון דולר בארה”ב

החוזה עם מפעילת תקשורת Tier-1 בארה"ב לתקופה של שלוש שנים; אשר תאפשר למפעילת התקשורת שירותי תמסורת LTE ושירותי תקשורת חיוניים לצד החלפת טכנולוגיות הלוויין הקיימות

חדשות ספונסר 22/10/2020 14:42

א+א- 6

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית העוסקת בתחום רשתות תקשורת לווייניות, הודיעה היום על חידוש והרחבת חוזה לאספקת שירותי ניהול תמסורת סלולרית למפעילת תקשורת Tier-1 בארה"ב, לתקופה של שלוש שנים ובסך של 20 מיליון דולר. 

 

באמצעות חוזה זה, גילת הופכת לספקית היחידה אשר תאפשר למפעילת התקשורת שירותי תמסורת LTE והבטחת שירותי תקשורת חיוניים במקרי אסון מקצה לקצה, לצד החלפת טכנולוגיות הלוויין הקיימות.

 

הרחבת החוזה המשמעותית, הוענקה לגילת בשל מומחיותה המוכחת באספקת שירותי ניהול ובזכות טכנולוגיית ה-LTE על גבי לוויין המובילה שלה. בנוסף לכך, גילת הפגינה יכולות ייחודיות בכל שלושת הממדים: טכנולוגיה, אספקה ותפעול. הטכנולוגיה המתקדמת של גילת מבטיחה את חווית המשתמש הרצויה ומאפשרת מעבר חלק ל-5G, לצד מתן מענה תפעולי שוטף לצרכי היומיום באופן עקבי ומקצועי.

 

"אנו שמחים להיבחר על ידי מפעילת תקשורת אמריקאית Tier-1 לספק שירותי ניהול במסגרת חידוש והרחבת חוזה משמעותי זה לשלוש שנים נוספות. זוהי עדות ליכולות השירות האיתנות של גילת בתחום זה", ציינה מיכל אהרונוב, סמנכ"לית פעילות מסחרית בגילת רשתות לוויין. "אני מרוצה מכך שאסטרטגיית שירותי הניהול של גילת מוכיחה את עצמה באופן גלובלי וכך מבטיחה חוזים חשובים עם לקוחות גדולים ברחבי העולם".

 

בשבוע שעבר נבחרה גילת בידי Southern Linc לאספקת שירותי תמסורת סלולרית 4G . ההסכם יאפשר ל - Southern Linc להשתמש בתעבורה לוויינית לשירותי תמסורת כאשר רשתות קיימות אינן זמינות. התקנות הלוויין של גילת ישמשו להרחבת הכיסוי הסלולרי לשירותי קול ונתונים במהירות גבוהה באזורים מרוחקים, מוגבלי קליטה ובאזורים אשר מושפעים ממזג אוויר קיצוני.

 

בתחילת אוקטובר דיווחה גילת על ביטול הסכם הרכישה של חברת קומטק, שאמור היה להתבצע לפי שווי של כ-570 מיליון דולר לגילת, בעסקת מזומן ומניות. שתי החברות הגיעו לפשרה בהליכים המשפטיים שהובאו בפני בית המשפט הכלכלי של מדינת דלאוור. במסגרת הפשרה וביטול הסכם המיזוג Comtech הסכימה לשלם לגילת 70מיליון דולר.

 

 

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  גילת לא צריכה שיקנו אותה. היא חברה

  רצינית ומתפתחת. ותוכל להגיע רחוק, אם תמשיך לנצל את ההזדמנויות ביחוד במדינות העולם השלישי
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  bosof 22/10/2020 16:16

 2. 2
  פימי יצאה מתאת?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  bosof 22/10/2020 16:13

 3. 3
  יש בדבריך!פימי עשתה זאת בעבר

  השאלה האם היא מושקעת לתקופה קצרה או ארוכה. *-אם קצרה....אבין שאין הרבה בגילת לתווך ארוך רק פוקוס טכני לרווחים דקתיים *-אם ארוך......שווה להכנס גם....פימי נותנת ערך לנכסים שהיא מחזיקה ראו מניית טאט ,אבל אחרי שהיא יוצאת משם ....לא נשאר הרבה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 22/10/2020 15:21

 4. 4
  מצפה שתעלה לשווי יותר ריאלי אחרי

  שהעיסקה עם קומטק נגמרה..היא ירדה בעיקר על זה מרמה של 8 ל5.5 כעת.. לא סתם מורגן נכנסו לשם ואולי גם מתבשלת עוד עיסקה עתידית לרכישה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  narkis 22/10/2020 15:00

 5. 5
  קומטק עשו בדיקה לפני

  גם מורגן סטנלי שנכנסו חזק עכשיו לא נכנסו סתם.. יש כסף בקופה גם מהפיצוי וגם מחוזים.. הטריגר זה הקורונה בלבד נראה שאולי המנייה צריכה לתקן ובשיחת ועידה בדוחות נידע יותר
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  tom1985 22/10/2020 14:57

 6. 6
  גילת-פימי רוצה שער 3500 אג'

  פימי חתמה את מכירת גילת לפי שווי של כ- 570 מיליון דולר, שזה שווה ערך לפי שער גילת של כ- 3500 אג'. כשפימי רוצה- היא משיגה בדרך כלל . השאלה- מתי היא תשיג זאת שוב???
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ymsyms 22/10/2020 14:52