הדר גולדמן רוכש את החווה הסולארית בכפר הירוק ב-20 מיליון דולר

גולדמן השקעות העוסקת בנדל"ן בארה"ב נכנסת לתחום האנרגיות המתחדשות; החברה מעוניינת להפוך את כל נכסי הנדל"ן שלה לאוטונומיים מבחינה אנרגטית

חדשות ספונסר 22/10/2020 11:24

א+א- 3

חברת גולדמן השקעות שבבעלותו של הדר גולדמן, איש עסקים בתחום הנדל"ן ופרסומאי לשעבר, נכנסת להשקעות בתחום האנרגיה החלופית. החברה רכשה את החווה הסולארית בכפר הירוק בסכום של 20 מיליון דולר. העסקה מומנה באמצעות הון עצמי של גולדמן השקעות, חברת ההשקעות של הדר גולדמן ובאמצעות בנק הפועלים.

 

החווה הסולארית בכפר הירוק סמוך לצומת גלילות הוקמה במהלך 5 השנים האחרונות בשיתוף הכפר הירוק ועופר שטיינברג מערכות סולאריות ומספקת חשמל נקי מאנרגית שמש לחברת החשמל ולכפר הירוק עצמו במסגרת חוזה עד שנת 2043 לפחות. המערכות הסולאריות הפועלות באתר בכפר הירוק הן מבית סולארדג’ והחווה מיועדת להגיע ליכולת ייצור של 10 מגה וואט.

 

גולדמן השקעות מחזיקה ומנהלת מתחמי דיור למגורים (מולטי פמילי) בארה"ב בהיקף כולל של אלפי דירות. הרכישה משתלבת באסטרטגיה של החברה להפוך את כל נכסי הנדל"ן שלה לאוטונומיים מבחינה אנרגטית. מתחמי המגורים של החברה בטקסס שטופת השמש מתאימים במיוחד לתפעול באמצעות אנרגיה סולארית. באתרי החברה בצפון ארה"ב שזוכים לפחות חשיפה לשמש בממוצע נבחן שימוש בסוללות מתקדמות לאגירה של אנרגיה חלופית, ביניהם סוללות מתוצרת Tesla.

 

הדר גולדמן: "גולדמן השקעות מתמחה בהשבחה של נדל"ן מניב באמצעות טכנולוגיה. כך למשל, אפליקציה ייעודית לניהול הקשר עם הדיירים במתחמי המגורים של החברה תורמת לשיפור שביעות הרצון של הדיירים ובמקביל מספקת לנו בזמן אמת מידע רב על הדייר - המשפרים משמעותית את קצב התחלופה של הדיירים ואת שיעורי התפוסה.

 

חוות סולארית דומה מאוד לנדל"ן מניב מבחינת מבנה העסקה וניהול המימון. אנו פועלים להפוך את כל מתחמי המגורים של גולדמן השקעות לאוטונומיים מבחינה אנרגטית, בדגש על אנרגיות נקיות ומתחדשות".

 

 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אמרו לו 20 מליון.

  הוא חשב דולרים|8|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  GandalftheWhit 22/10/2020 15:55

 2. 2
  העסקה זו הוצעה בחודש מרץ

  העסקה הזו הוצעה בחודש מרץ במחיר של 20 מיליון שח!!! פשוט לא יואמן|8|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  קרמר 22/10/2020 12:00

 3. 3
  חברה בורסאית?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רע 22/10/2020 11:27