סלקום קיבלה רישיון להפעלת שירותי דור 5

אבי גבאי: ״הדור ה-5 הוא עוד שלב בהתחדשות החברה וההתמקדות בצרכי הלקוחות. הרשת מתוכננת כך שהיא תשפר את איכות הגלישה של כל הלקוחות שלנו״

חדשות ספונסר 20/10/2020 15:36

א+א- 1

בפגישה עם שר התקשורת יועז הנדל, קיבלה היום קבוצת סלקום את הרישיון להפעלת שירותי דור 5 בישראל. החברה, שכבר החלה לפרוס אנטנות ברחבי המדינה, האיצה בתקופה האחרונה את פריסתן של האנטנות ומשיקה את השירות בימים אלו.

 

מנכ"ל סלקום, אבי גבאי, אמר היום כי ״הדור ה-5 הוא עוד שלב בהתחדשות החברה וההתמקדות בצרכי הלקוחות שלנו. הרשת מתוכננת כך שהיא תשפר את איכות הגלישה של כל הלקוחות שלנו״.

 

במהלך החודשים האחרונים שדרגה סלקום את ליבת הרשת ופרשה את האנטנות בתחום התדר 3.5 גיגה הרץ המשמש לטכנולוגיית הדור ה-5, בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים. על כן, לקוחות עם טלפונים התומכים בדור 5 לגלוש על גבי הרשת החדשה באזורי הכסוי בעשרות ישובים ברחבי ישראל.

 

בין הישובים בהן יהיה כיסוי של רשת דור 5 בימים הקרובים, ניתן למנות את: אור יהודה, אזור, אשדוד, באר טוביה, באר שבע, בני ברק, בני שמעון, בת ים, גבעתיים, מ.א. גזר, גן רוה, דרום השרון, הרצליה, מ.א זבולון, חבל יבנה, חבל מודיעין, חדרה, חולון, חוף השרון, חיפה, טירת הכרמל, מ.א. יואב, יקנעם עילית, ירושלים, כפר סבא, לב השרון, לוד, לכיש, משגב, נשר, נתניה, עומר, עמק חפר, עמק לוד, עפולה, פתח תקוה, ראש העין, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, רמת השרון, רעננה, שער הנגב, שפיר, שפרעם, תל אביב-יפו. ככל שיחלוף זמן והפריסה תימשך, יתווספו יישובים נוספים והקליטה בישובים הקיימים תשתפר.

 

החברה משיקה חבילות דור 5 חדשות: חבילת גלישה בנפח של 500 גיגה וכן 5000 דקות שיחה והודעות, ו-500 דקות שיחה מישראל למגוון יעדים בחו"ל, במחיר חודשי של 49.9 ₪. חבילה נוספת עם גלישה בנפח של 500 גיגה וכן 5000 דקות שיחה והודעות, ו 500 דקות שיחה מישראל למגוון יעדים בחו"ל, הכוללת גם את שירות סלקום טיוי במובייל, המאפשר צפייה באלפי תכנים, סדרות וסרטים, במחיר חודשי של 59.9 ₪. 

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ולכן שוחטים אותה היום בבורסה

    ברם, גם אחותה פרטנר נשחטת.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    דודW 20/10/2020 15:45