גילת נבחרה בידי Southern Linc לאספקת שירותי תמסורת סלולרית 4G

החברה תספק שירותי ניהול תמסורת סלולרית 4G על גבי לווין במהירות גבוהה (לצד מוכנות להתקנת 5G) ברשתות הניידות והנייחות של Southern Linc

מערכת ספונסר 19/10/2020 16:36

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין העוסקת בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום כי זכתה בחוזה לתקופה של 3 שנים במסגרתו תספק שירותי ניהול תמסורת סלולרית ל - Southern Linc, חברה בת בבעלות מלאה של Southern Company. גילת עמדה בדרישותיה של Southern Linc לאספקת תעבורה מואצת המאפשרת שימוש בפרוטוקול MPLS, לצד תעבורת 4G סלולרית בשילוב עם האצת GTP, חידוש בתחום התקשורת הלוויינית.

ההסכם יאפשר ל - Southern Linc להשתמש בתעבורה לוויינית לשירותי תמסורת כאשר רשתות קיימות אינן זמינות. התקנות הלוויין של גילת ישמשו להרחבת הכיסוי הסלולרי לשירותי קול ונתונים במהירות גבוהה באזורים מרוחקים, מוגבלי קליטה ובאזורים אשר מושפעים ממזג אוויר קיצוני. כמו כן, גילת תספק גיבוי לאתרי צבירה קרקעיים וניטור ותמיכה ברמה גבוהה לרשת ה-LTE הרחבה של Southern Linc.

שירותי גילת עמדו בדרישות של Southern Linc הכוללות תמיכה ב-MPLS. יספקו תמסורת מואצת על גבי לווין, וכן תעבורת סלולר 4G ותעבורת מידע לעסקים בפרוטוקול MPLS. שירותים אלו, בשילוב עם הטכנולוגיה מוגנת הפטנט של גילת להאצת GTP יסופקו עם פלטפורמת ה - SkyEdge II-c של גילת.

אלן מקינטייר מנהל תחום ההנדסה ב-Southern Linc: "השירותים של גילת יאפשרו לנו לשפר את אמינות השירות והכיסוי בעיקר באזורים מרוחקים, והם יהוו תמיכה משמעותית בזמני חירום לצי נכסי הרשת הפרוסים שלנו".

מיכל אהרונוב, סמנכ”לית רשתות פס רחב גלובלי בגילת: "הישג זה ממשיך להדגיש את עליונותה הטכנולוגית של גילת ומעיד על היותנו מובילי התעשייה בתחום התמסורת הסלולרית".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה