מרחביה: אורה סמארט אייר חתמה על הסכם הפצה בלעדי ביפן בכ-30 מיליון דולר

חברת J-TEC תפיץ את מוצרי החברה ביפן באופן בלעדי לתקופה של 3 שנים; הפתרון של אורה אייר הצליח להשמיד את וירוס הקורונה ב-99.9% בניסוי שנערך בשיתוף עם בית החולים שיבא

חדשות ספונסר 18/10/2020 14:55

א+א-

חברת מרחביה אחזקות והשקעות הבורסאית מדווחת כי חברת אורה סמארט אייר בה מחזיקה החברה 1.93% מהון המניות (בדילול מלא) חתמה על הסכם הפצה בלעדי להפצת מוצרי החברה ביפן בהיקף של 30 מיליון דולר.

 

בהתאם להסכם תפיץ חברת J-TEC את מוצריה של אורה סמארט אייר ביפן באופן בלעדי לתקופה של 3 שנים, כאשר במסגרתו התחייבה החברה לעמוד ביעדי רכש שנתיים של 10 מיליון דולר (סה"כ 30 מיליון דולר לאורך תקופת הבלעדיות).

 

בניסוי משותף שערכה חברת אורה אייר עם בית החולים שיבא התקבלו תוצאות לפיהן הפתרון של אורה אייר הצליח להשמיד את הוירוס ב-99.9%.

 

אורה אייר היא חברה ישראלית אשר פיתחה פלטפורמה לניהול איכות האוויר בחללים סגורים באמצעות שלושה שלבים: ניטור, ניתוח וטיהור האוויר. המערכת מנטרת בזמן אמת בתוך החלל ומחוצה לו את נוכחותם של חלקיקים וגזים הנישאים באוויר, ומבצעת טיהור וחיטוי של ווירוסים, עובשים, בקטריות ופטריות באמצעות ארבעה פילטרים ייעודיים מוגני פטנט.

 

לאחרונה סיימה אורה אייר פיילוטים במגדלי משרדים, בתי מלון, בניני מגורים, ואוטובוסים בארה"ב ובמדינות נוספות בעולם. כמו כן החלה החברה בפיילוט אשר נועד לסייע בחזרה לשגרת הלימודים בישראל באמצעות התקנת המערכת בכיתות הלימוד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה