גיוס הון

סאפיינס השלימה הנפקת מניות בהיקף של כ-100 מיליון דולר

המחיר נקבע על 29.50 דולר למניה; תמורת ההנפקה מיועדת למימון פעילות שוטפת והמשך ביצוע האסטרטגיה העסקית של מיזוגים ורכישות

חדשות ספונסר 18/10/2020 09:31

א+א-

חברת התוכנה סאפיינס, הנסחרת בבורסות ת"א ונאסד"ק ומספקת פתרונות תוכנה לתחום הביטוח והפיננסים, הודיעה על הצלחה בהנפקת מניות בהיקף של כ-100 מיליון דולר, לפני הוצאות הנפקה. בנוסף, החברה העניקה לחתמים אופציה להנפקת מניות נוספת בסך של כ- 15 מיליון דולר הניתנת למימוש תוך 30 ימים ממועד השלמת ההנפקה הצפוי להיות ביום שלישי הקרוב, ה-20.10.2020.

 

תמורת ההנפקה תשמש את החברה למימון פעילותה השוטפת בדרך של מימון ההון החוזר, וכן תאפשר לחברה להמשיך ביישום האסטרטגיה העסקית של ביצוע רכישות ומיזוגים.

 

המחיר בהנפקה נקבע על 29.50 דולר למניה ובמסגרת ההנפקה השתתפו גופים מוסדיים ישראלים וגופים זרים מובילים. את ההנפקה הובילו בנקי ההשקעות – גולדמן סאקס, ג’יי.פי מורגן, סיטי בנק, ג’פריס, נידהאם וויליאם בלייר.

 

בשבוע שעבר פרסמה החברה תשקיף משלים לתשקיף המדף עליו התבססה ההנפקה, ובמסגרתו דיווחה החברה על תוצאותיה המקדמיות לרבעון השלישי של שנת 2020. ההכנסות (Non-GAAP) ברבעון השלישי של שנת 2020 ינועו בטווח של 96.5–97.5 מיליון דולר.

 

נקודת האמצע של ההכנסות הצפויות ברבעון משקפת צמיחה של 17.4% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. במקביל לצמיחה בהכנסות, תציג החברה שיפור נוסף ברווח התפעולי (Non-GAAP) שינוע בטווח של 16.6-17.2 מיליון דולר – כאשר נקודת האמצע של הרווח התפעולי משקפת גידול של כ-24.8% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

 

רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס: "אנו מודים לציבור המשקיעים, הזרים והישראלים כאחד, על השתתפותם בהנפקה המוצלחת – דבר המבטא פעם נוספת את הבעת האמון בפעילות החברה ובאסטרטגיה העסקית."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה